آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر مفهومی میشلن
تایر مفهومی میشلن

همانطور که می دانیم، عمر یک لاستیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما یک قانون ثابت برای همه ی لاستیک ها وجود دارد. آن هم این است که نهایت عمر مفید یک لاستیک پنج سال است. پس لاستیک ها هر پنج سال یک بار باید با دو جفت لاستیک جدید جایگزین شوند.

در نمایشگاه Movin On  مونتریال میشلن تایر مفهومی 3 بعدی خود را معرفی کرد. نام این مدل ویژن است. بر خلاف لاستیک های معمولی این لاستیک نیازی به باد کردن ندارد. در این نوع طراحی شما با یک تایر کاملا هوشمند رو به رو هستید. این تایر ها به هیچ عنوان پنچر نمیشوند چراکه بادی درون آنها وجود ندارد که بخواهد این مشکل را به وجود آورد.

در طراحی این نوآوری از طبیعت الهام گرفته شده است. شکل ظاهری این لاستیک مانند لانه ی زنبور است. ویژن کاملا ارگانک بوده و دوستدار محیط زیست می باشد. از ویژگی ها بارز این لاستیک قابلیت بازیافت آن است. با توجه به ادعای میشلن پس از طی کردن هزاران کیلومتر که عمر مفید این تایرها به پایان رسید، قابلیت ورود به چرخه‌ی بازیافت و استفاده مجدد را نیز خواهند داشت.

سنسورهای قوی این لاستیک ها راننده را در جریان کامل شرایط لاستیک وحتی شرایط آب و هوایی هر منطقه قرارمی دهد. راننده می تواند این اطلاعات را روی گوشی همراه خود ببیند.البته “تری گتیس” معاون توسعه و تحقیقات شرکت میشلن معتقد است که برای رسیدن به محصول نهایی و ورود این تایرها به بازار حداقل ۱۰ سال زمان نیاز است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.