آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر مفهومی میشلن
تایر مفهومی میشلن

همانطور که می دانیم، عمر یک لاستیک به عوامل مختلفی بستگی دارد. اما یک قانون ثابت برای همه ی لاستیک ها وجود دارد. آن هم این است که نهایت عمر مفید یک لاستیک پنج سال است. پس لاستیک ها هر پنج سال یک بار باید با دو جفت لاستیک جدید جایگزین شوند.

در نمایشگاه Movin On  مونتریال میشلن تایر مفهومی 3 بعدی خود را معرفی کرد. نام این مدل ویژن است. بر خلاف لاستیک های معمولی این لاستیک نیازی به باد کردن ندارد. در این نوع طراحی شما با یک تایر کاملا هوشمند رو به رو هستید. این تایر ها به هیچ عنوان پنچر نمیشوند چراکه بادی درون آنها وجود ندارد که بخواهد این مشکل را به وجود آورد.

در طراحی این نوآوری از طبیعت الهام گرفته شده است. شکل ظاهری این لاستیک مانند لانه ی زنبور است. ویژن کاملا ارگانک بوده و دوستدار محیط زیست می باشد. از ویژگی ها بارز این لاستیک قابلیت بازیافت آن است. با توجه به ادعای میشلن پس از طی کردن هزاران کیلومتر که عمر مفید این تایرها به پایان رسید، قابلیت ورود به چرخه‌ی بازیافت و استفاده مجدد را نیز خواهند داشت.

سنسورهای قوی این لاستیک ها راننده را در جریان کامل شرایط لاستیک وحتی شرایط آب و هوایی هر منطقه قرارمی دهد. راننده می تواند این اطلاعات را روی گوشی همراه خود ببیند.البته “تری گتیس” معاون توسعه و تحقیقات شرکت میشلن معتقد است که برای رسیدن به محصول نهایی و ورود این تایرها به بازار حداقل ۱۰ سال زمان نیاز است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.