آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آیفلکس (iFLEX)
آیفلکس (iFLEX)

امروزه اکثر تولید کنندگان لاستیک مطرح جهان در پی طراحی کاملا خلاقانه و جدید هستند. این عصر تکنولوژیک که ما در آن زندگی میکنیم پراز ایده های جدید و جالب است. از جمله ایده پردازان نوین در طراحی لاستیک های جدید میتوان به میشلن اشاره کرد. لاستیک مفهومی میشلن نسل جدیدی از تایرهای بدون باد است. این تایرها با هدف سازگاری با محیط زیست طراحی میشوند یعنی اینکه قابل بازیافت هستند. هانکوک نیز اقدام به طراحی لاستیک بدون بادی به نام "IFlex" کرده است. آیفلکس تایرهای غیر پنوماتیکی (بدون فشار هوا) هستند.

از ویژگی های بارز این لاستیک میتوان به استقامت، طول عمر، سرعت و فرمان پذیری اشاره کرد. مقاومت چرخشی مناسب وانعطاف پذیری نیز از صفات بارز آیفلکس می باشد. این تایرها امتحان خودشان را به خوبی در سرعت 130 کیلومتر بر ساعت پس داده اند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.