آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


سیستم ESP
 

ESP  یک سیستم کامپیوتری است که در اکثر خودروهای مدرن و جدید استفاده می شود. مخفف (Electronic stability program) میباشد. درواقع وظیفه ی اصلی این سیستم حفظ ثبات وپایداری خودرو می باشد. سیستم ESP هنگام تغییر مسیر ناخواسته خودرو، آن‌را به مسیر اولیه خود باز می‌گرداند.ESP، لغزش جانبی خودرو را در هنگام گردش فرمان با اعمال نیروی ترمز بر روی یک چرخ، کنترل می‌کند و خودرو را به مسیر مورد نظر راننده بر می‌گرداند. این سیستم در ارتباط مستقیم با سیستم ترمزABS )) و کنترل چسبندگی میباشد. با استفاده از این سیستم خودرو در مسیر صاف بدون هیچ گونه لغزش به حرکت خود ادامه میدهد. این سیستم سنسور های قوی ای دارد که این سنسور ها اطلاعات ورودی (ترمز کردن، گاز دادن، پیچیدن و ...) را دریافت می کنند و به کامپیوتر مرکزی انتقال میدهند. این سیستم کوچک ترین انحرافی را تشخیص می دهد. اینجاست که ESP شروع به کار میکند و از انحراف خودرو در شرایط مختلف جلوگیری می کند.

این سیستم روز به روز پیشرفته تر میشود و تا کنون نیز عملکرد مناسب و رو به بهبودی داشته است.از مهمترین مزایای این سیستم کاهش قابل توجه تصادفات است.برای هر راننده ای رانندگی در شرایط بارانی و برفی پیش آمده است.با مجهز بودن ماشین به این سیستم راننده میتواند بدون نگرانی و استرس به رانندگی خود ادامه دهد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.