آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


نصب و بالانس لاستیک
نصب و بالانس لاستیک

نصب لاستیک باید توسط یک متخصص و با استفاده از دستگاه مخصوص بالانس انجام گیرد. تا حتی الامکان خودتان تایرهای جدیدتان را نصب نکنید چراکه انجام این کار ریزه کاری های زیادی دارد. نکاتی در نصب لاستیک های جدید وجود دارد که حتما باید به آنها توجه شود. به عنوان مثال رینگ لاستیک نباید خم شود و اسیب ببیند. و یا اینکه حتما باید از سفت بودن پیچ مهره ها مطمئن باشیم.

و حالا بالانس لاستیک. بالانس کردن به معنای ایجاد تعادل درمحورچرخ است. در واقع با انجام بالانس وزن لاستیک ها به تعادل میرسد و و این کار باعث عدم انباشت نیرو و فشار در یک نقطه میشود. رانندگی با لاستیک های بالانس شده بسیار متفاوت است و راننده به راحتی متوجه این تفاوت میشود. لاستیک های بالانس شده مزایای زیادی دارند. از جمله میتوان به سواری نرم اشاره کرد. لرزش فرمان اتفاقی شایع است و برای هر ماشینی امکان وقوعش وجود دارد. علت لرزش میتواند همین عدم بالانس باشد.

به طور کلی دو نوع دستگاه بالانس داریم. مدل اول بالانس درجا نامیده میشود که از نظر کارشناسان فنی روش مناسبی نمیباشد. با استفاده از بالانس درجا آسیب های دیگر محورهای خودرو شما و خود لاستیک ها مشخص نمیشود و در واقع ایرادات سیستم تعلیق خودرو نیز همزمان با رینگ و لاستیک بالانس شده و علائم آن حین رانندگی پنهان میشود. این در حالیست که در دستگاه های جدید بالانس که به آن بالانس روی دستگاه میگویند علاوه بر بالانس چرخ ها، لاستیک و جلو بندی ماشین نیز یک چک آپ کامل میشود و در عین حال مشکل بالانس نبودن رینگ و لاستیک برطرف میگردد. به همین علت است که توصیه میشود از دستگاه بالانس ثابت و مستقل استفاده شود.

بالانس روی دستگاه                                                                                                                                                                   

 

 

 

 

 

 

 

 

هایپرتایر

                                       

        

 

دستگاه بالانس درجا  

 

هایپرتایرثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.