آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک موتورسیکلت
لاستیک موتورسیکلت

موتورسیکلت دارای قطعات زیادی می باشد. هر کدام از این قطعات در کنار هم قرار گرفته اند و هر کدام وظیفه ی به خصوصی دارند. بر خلاف ماشین که چهار لاستیک آن با زمین در تماس است، در موتور سیکلت دو لاستیک این ارتباط را بر قرار میکند. در واقع این دو لاستیک موتور شماست  که شما را بر روی سطح جاده نگه میدارد. پس اهمیت این دو جز اصلی در موتور به مراتب بیشتر احساس می شود. ساختار این لاستیک ها تقریبا مشابه لاستیک های سواری خودرو است. یعنی این لاستیک ها نیز دارای آج، دیواره، پهنا، ارتفاع ، رینگ و دیگر اجزا هستند.

جالب است بدانید که نحوه ی خواندن اطلاعات روی لاستیک موتور سیکلت هم بسیار شبیه تایر اتومبیل است به عنوان مثال در اینجا دو مدل اطلاعات نوشته شده است.

اولین مورد :

130: پهنای لاستیک به میلیمتر

90: نسبت ارتفاع فاق به پهنا (به درصد)

16: سایز رینگ

67: میزان تحمل بار

H: سرعت

 

هایپرتایر 

مورد دوم:

M:  موتورسیکلت

T:  کد ارتفاع فاق

90: درصد ارتفاع فاق

16: سایز رینگ

Load range B: میزان تحمل بار

تایرهای موتورسیکلت با توجه به کاربردشان انواع مختلفی دارند. از جمله اسپرت، اسکوتر، آفرود و آنرود، مسابقه ای و ..... ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.