آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


همه چیز درباره لاستیک‌های پنچررو
اولین تایر‌های پنچر‌رو(ران-فلت) در سال 1980 میلادی وارد بازار شدند، با این حال این لاستیک ها از پرطرفدار‌ترین نوع تایر‌ها هستند.علاوه‌بر کارخانجات تولید خودرو که به صورت استاندارد این تایر را روی خودرو‌های خود نصب می‌کنند، مصرف کنندگان بسیاری نیز متقاضی این تایر‌ها هستند. در اینجا چگونگی عملکرد و مزایای این تایر‌ها را بررسی خواهیم کرد:

تایر‌های پنچر‌رو چه هستند؟

با لاستیک‌های پنچر‌رو شما می‌توانید در زمان پنچری به رانندگی خود ادامه دهید، بنابر این شما زمان دارید تا خودتان را به یک تعمیرگاه و یک نقطه ایمن برسانید تا تایر خود را تعویض کنید.

دستورالعمل کارخانه تولید‌کننده تایر خود را بررسی کنید تا از حداکثر سرعت و مسافت مجاز رانندگی حین پنچری تایر خود مطلع شوید. به طور کلی می‌توان با سرعت 80‌کیلومتر بر ساعت به مسافت 80 کیلومتر بعد از پنچری با آن رانندگی کرد.

تایر‌های پنچر‌رو چگونه عمل می‌کنند؟

تایر‌های پنچر‌رو دو نوع سیستم دارند:  سیستم خود پشتیبانی و سیستم حلقه پشتیبان

بیشتر تایر‌های با سیستم خود پشتیبان، دارای ساخت دیواره تقویت شده هستند تا خودرو را در حین پنچری پشتیبانی کند و ماشین به حرکت خود ادامه دهد.

 

سیستم حلقه پشتیبان یک حلقه لاستیک سفت را به کار می‌گیرد تا وزن وسیله نقلیه را هنگام کاهش فشار باد لاستیک پشتیبانی کند.

 

از آنجایی که این تایر‌ها در زمان پنچری نیز به حرکت خود ادامه می‌دهند اگر خودرو شما مجهز به سیستم کنترل فشار باد تایر نباشد ممکن است متوجه پنچری نشوید.

مزایای تایر‌های پنچر رو

نیازی نیست تایر خود را در مواقع خطرناک و شرایط نامناسب تعویض کنید.این ممکن است بزرگترین مزیت این تایر‌ها باشد و یکی از دلایلی که در اصل این لاستیک برای آن طراحی شده. با تایر‌های معمولی، شما مجبورید تایر پنچر شده خود را در همان لحظه تعویض کنید.

در  موقعیت پنچری لاستیک، تایر‌های پنچر رو(ران فلت) نسبت به تایر‌های معمولی پایدارتر و ایمن تر هستند.از آنجایی که این لاستیک‌ها ساخته شده اند تا از وسیله نقلیه شما پشتیبانی کنند حتی زمای که لاستیک شما فشار باد بسیار کمی دارد، این تایر‌ها ها شما را در کنترل شرایط بهتر هنگام از دست دادن فشار باد کمک میکنند .

 منبع: بریجستونثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایرهای AERO برای پرواز خودروهای پرنده در آینده


این طرح امسال توسط شرکت تولید کننده تایر گودیر در 7 مارس و در نمایشگاه ژنوا ، برای رانندگی در جاده و پرواز در آسمان برای خودروهای پرنده رونمایی شد.

ساخت کارخانه بازیافت تایرهای قدیمی جهت به دست آوردن موادی سازگار با محیط زیست


شرکت GDTs در استرالیا برای برخورد با میلیاردها لاستیک قدیمی تشکیل شد . یک تکنولوژی جدید که بدون گاز گلخانه ای لاستیک ها را به کربن ، روغن و فولاد تبدیل می کند.

چهار نوع آج لاستیک


لاستیک ها با انواع مختلفی از آج طراحی شده اند و هرکدام آن‌ها برای شرایط مختلف جاده و سبک رانندگی طراحی شده است. چهار نوع آج تایر جهت دار ، متقارن ، نامتقارن و جهت دار / نامتقارن وجود دارد.

مسابقه جهانی ماشین‌های خورشیدی بریجستون


مسابقه جهانی ماشین‌های خورشیدی بریجستون یک رویداد بین‌المللی است. تیم های شرکت کننده باید با استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان منبع اصلی انرژی خود، تقریباً 3000 کیلومتر از قاره استرالیا را از داروین در شمال تا آدلاید در جنوب طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.