آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


همه چیز درباره لاستیک‌های پنچررو
اولین تایر‌های پنچر‌رو(ران-فلت) در سال 1980 میلادی وارد بازار شدند، با این حال این لاستیک ها از پرطرفدار‌ترین نوع تایر‌ها هستند.علاوه‌بر کارخانجات تولید خودرو که به صورت استاندارد این تایر را روی خودرو‌های خود نصب می‌کنند، مصرف کنندگان بسیاری نیز متقاضی این تایر‌ها هستند. در اینجا چگونگی عملکرد و مزایای این تایر‌ها را بررسی خواهیم کرد:

تایر‌های پنچر‌رو چه هستند؟

با لاستیک‌های پنچر‌رو شما می‌توانید در زمان پنچری به رانندگی خود ادامه دهید، بنابر این شما زمان دارید تا خودتان را به یک تعمیرگاه و یک نقطه ایمن برسانید تا تایر خود را تعویض کنید.

دستورالعمل کارخانه تولید‌کننده تایر خود را بررسی کنید تا از حداکثر سرعت و مسافت مجاز رانندگی حین پنچری تایر خود مطلع شوید. به طور کلی می‌توان با سرعت 80‌کیلومتر بر ساعت به مسافت 80 کیلومتر بعد از پنچری با آن رانندگی کرد.

تایر‌های پنچر‌رو چگونه عمل می‌کنند؟

تایر‌های پنچر‌رو دو نوع سیستم دارند:  سیستم خود پشتیبانی و سیستم حلقه پشتیبان

بیشتر تایر‌های با سیستم خود پشتیبان، دارای ساخت دیواره تقویت شده هستند تا خودرو را در حین پنچری پشتیبانی کند و ماشین به حرکت خود ادامه دهد.

 

سیستم حلقه پشتیبان یک حلقه لاستیک سفت را به کار می‌گیرد تا وزن وسیله نقلیه را هنگام کاهش فشار باد لاستیک پشتیبانی کند.

 

از آنجایی که این تایر‌ها در زمان پنچری نیز به حرکت خود ادامه می‌دهند اگر خودرو شما مجهز به سیستم کنترل فشار باد تایر نباشد ممکن است متوجه پنچری نشوید.

مزایای تایر‌های پنچر رو

نیازی نیست تایر خود را در مواقع خطرناک و شرایط نامناسب تعویض کنید.این ممکن است بزرگترین مزیت این تایر‌ها باشد و یکی از دلایلی که در اصل این لاستیک برای آن طراحی شده. با تایر‌های معمولی، شما مجبورید تایر پنچر شده خود را در همان لحظه تعویض کنید.

در  موقعیت پنچری لاستیک، تایر‌های پنچر رو(ران فلت) نسبت به تایر‌های معمولی پایدارتر و ایمن تر هستند.از آنجایی که این لاستیک‌ها ساخته شده اند تا از وسیله نقلیه شما پشتیبانی کنند حتی زمای که لاستیک شما فشار باد بسیار کمی دارد، این تایر‌ها ها شما را در کنترل شرایط بهتر هنگام از دست دادن فشار باد کمک میکنند .

 منبع: بریجستونثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.