آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک(تایر) تیوبلس
لاستیک (تایر) های تیوبلس یا همان بدون تیوپ، لاستیک (تایر) هایی هستند که بر خلاف لاستیک (تایر) های معمولی که دارای تیوپ میباشند آسیب پذیری کمتری دارند. به این معنا که اگر میخ یا شی تیزی وارد لاستیک (تایر) تیوبلس شود لاستیک (تایر) از آن شی به عنوان درپوش استفاده میکند و مانع خروج هوا از لاستیک(تایر) میشود. امروزه برای اکثر خودرو ها لاستیک (تایر) های تیوبلس پیشنهاد میشود. چراکه این لاستیک (تایر) امنیت بیشتری دارند. در اینجا به یک سری از مزایای لاستیک (تایر) های تیوبلس اشاره میکنیم:

1.به راحتی پنچر نمیشود.

2.راحتی بیشتر در سرعت بالا ایجاد میکند.

3.استفاده از آن موجب کاهش وزن خودرو میشود.

4.طول عمر بالاتری دارند.

5.نصب آن بسیار ساده است.

تنها عیبی که برای لاستیک (تایر) تیوبلس میتوان برشمرد این است که با هر ضربه ی شدید و یا عبور از دست انداز امکان کج شدن رینگ آنها و در نتیجه تخلیه ی باد لاستیک (تایر) از کناررینگ وجود دارد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایر Pilot Sport Cup 2 Connect میشلن ، اولین تایر آماده اتصال فابریک


لاستیک 2 Connect Pilot Sport Cup آخرین فناوری شرکت تایرسازی میشلن می باشد که برای تجهیزات اصلی خودروسازان طراحی شده است .

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.