آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک(تایر) تیوبلس
لاستیک (تایر) های تیوبلس یا همان بدون تیوپ، لاستیک (تایر) هایی هستند که بر خلاف لاستیک (تایر) های معمولی که دارای تیوپ میباشند آسیب پذیری کمتری دارند. به این معنا که اگر میخ یا شی تیزی وارد لاستیک (تایر) تیوبلس شود لاستیک (تایر) از آن شی به عنوان درپوش استفاده میکند و مانع خروج هوا از لاستیک(تایر) میشود. امروزه برای اکثر خودرو ها لاستیک (تایر) های تیوبلس پیشنهاد میشود. چراکه این لاستیک (تایر) امنیت بیشتری دارند. در اینجا به یک سری از مزایای لاستیک (تایر) های تیوبلس اشاره میکنیم:

1.به راحتی پنچر نمیشود.

2.راحتی بیشتر در سرعت بالا ایجاد میکند.

3.استفاده از آن موجب کاهش وزن خودرو میشود.

4.طول عمر بالاتری دارند.

5.نصب آن بسیار ساده است.

تنها عیبی که برای لاستیک (تایر) تیوبلس میتوان برشمرد این است که با هر ضربه ی شدید و یا عبور از دست انداز امکان کج شدن رینگ آنها و در نتیجه تخلیه ی باد لاستیک (تایر) از کناررینگ وجود دارد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.