آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


اسلیک و سمی اسلیک
اسلیک و سمی اسلیک

تایرهای اسلیک (slick)  تایرهای مخصوص مسابقه هستند. این تایرها بیشتر در مسابقات فرمول 1 و درگ کاربرد دارند. همانطور که در عکس میبینید این نوع از تایر هیچ طرح آجی (گل) ندارند و کاملا صاف هستند. از ویژگی های بارز این تایر اسلیک میتوان به چسبندگی بالا آن اشاره کرد. همانطور که در مقاله ی کائوچو هم اشاره کردیم، علت چسبندگی بالا و نرم بودن اسلیک ها میزان کائوچوی بیشتریست که در تولید آنها به کار برده شده است. این تایر بدون آج در برابر افزایش بار و افزایش دما نیز بسیار مقاوم بوده و به راحتی تغییر حالت نمیدهد. این تایر ها را به هیچ عنوان روی ماشین های سواری معمولی نصب نمیکنند زیرا این لاستیک ها فقط برای رانندگی در سرعت ها بالا و مسابقات طراحی شده اند.

 

                       هایپرتایر   

                            

نوع دیگری از تایر های اسلیک وجود دارند که نام آنها سمی اسلیک (semi-slick ) یا همان نیمه صاف است. استفاده از این نوع لاستیک برای ماشین های بسیار حرفه ای سواری ممانعتی ندارد. برخلاف مدل اسلیک که هیچ آجی روی آن وجود نداشت، روی این لاستیک آج دیده میشود ولی نه به طور کامل. همانند لاستیکی که در تصویر زیر میبینید.رانندگی نرم و با ثبات در سرعت بالا از ویژگی های اصلی سمی اسلیک ها میباشد.به علت آج نیمه ای که دارند بهتر است در زمستان و یا در هوای بارانی از آنها استفاده نشود.چراکه امکان لیز خوردن روی جاده وجود خواهد داشت.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.