آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


اسلیک و سمی اسلیک
اسلیک و سمی اسلیک

تایرهای اسلیک (slick)  تایرهای مخصوص مسابقه هستند. این تایرها بیشتر در مسابقات فرمول 1 و درگ کاربرد دارند. همانطور که در عکس میبینید این نوع از تایر هیچ طرح آجی (گل) ندارند و کاملا صاف هستند. از ویژگی های بارز این تایر اسلیک میتوان به چسبندگی بالا آن اشاره کرد. همانطور که در مقاله ی کائوچو هم اشاره کردیم، علت چسبندگی بالا و نرم بودن اسلیک ها میزان کائوچوی بیشتریست که در تولید آنها به کار برده شده است. این تایر بدون آج در برابر افزایش بار و افزایش دما نیز بسیار مقاوم بوده و به راحتی تغییر حالت نمیدهد. این تایر ها را به هیچ عنوان روی ماشین های سواری معمولی نصب نمیکنند زیرا این لاستیک ها فقط برای رانندگی در سرعت ها بالا و مسابقات طراحی شده اند.

 

                       هایپرتایر   

                            

نوع دیگری از تایر های اسلیک وجود دارند که نام آنها سمی اسلیک (semi-slick ) یا همان نیمه صاف است. استفاده از این نوع لاستیک برای ماشین های بسیار حرفه ای سواری ممانعتی ندارد. برخلاف مدل اسلیک که هیچ آجی روی آن وجود نداشت، روی این لاستیک آج دیده میشود ولی نه به طور کامل. همانند لاستیکی که در تصویر زیر میبینید.رانندگی نرم و با ثبات در سرعت بالا از ویژگی های اصلی سمی اسلیک ها میباشد.به علت آج نیمه ای که دارند بهتر است در زمستان و یا در هوای بارانی از آنها استفاده نشود.چراکه امکان لیز خوردن روی جاده وجود خواهد داشت.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.