آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چگونه بر عمر لاستیک(تایر) بیافزاییم؟
 

 

همه ی رانندگان با هزینه های تعویض و خرید لاستیک (تایر) آشنایی دارند. بدیهیست که هیچ لاستیکی همیشگی نخواهد بود با این حال ممکن است بتوانیم با رعایت نکاتی بر عمر لاستیک (تایر) خودروی خود بیافزاییم. با انجام یک روال عادی نگهداری مستمر میتوانیم شاهد کاهش هزینه های جانبی تعویض لاستیک (تایر) و همچنین فراهم آوردن شرایطی امن برای خود و خانواده ی خود باشیم. در اینجا به چند نکته در مورد افزایش عمر تایر میتوان اشاره کرد:

- فشار باد لاستیک (تایر) خود را به طور هفتگی چک کنید.

- پیچ درپوش ورودی هوای لاستیک (تایر) را باز کنید و فشارسنج مخصوص تایررا روی آن قراردهید. اجازه دهید تا باد از لاستیک (تایر) خارج و وارد فشارسنج شود. تمام لاستیک (تایر) ها باید به طور مساوی باد شده باشد.

- اگر از فشار مناسب لاستیک (تایر) خودروی خود مطلع نیستید میتوانید به کتابچه ی راهنمای خودرو مراجعه کنید.

- علاوه بر این، روی تمامی لاستیک (تایر) ها فشار باد مورد نظر درج شده است. فشار توصیه شده توسط تولید کننده ی خودرو میتواند با تولیدکننده ی لاستیک (تایر) کمی متفاوت باشد.

- به طور کلی، از زیاد باد کردن لاستیک (تایر) خودداری کنید چراکه این مسئله میتواند باعث آسیب به آج لاستیک (تایر) درمرکز آن باشد.

- لاستیک (تایر) را به صورت چشمی بازدید کنید.

گاهی اوقات روی سطح جاده اجسام تیز مثل شیشه وجود دارد. این اجسام تیز ممکن است باعث پنچری لاستیک (تایر) شما در همان زمان نشود اما میتواند کم کم باد لاستیک (تایر) شما را خالی کند و در نهایت باعث پنچری و یا حتی ترکیدن لاستیک (تایر) شود. به منظور پیشگیری از مشکلات، لاستیک خود را بررسی کنید. اگر حفره ای و یا برشی روی آن وجود دارد حتما به مکانیک و متخصص مراجعه کنید.

لاستیک (تایر)های خودرو را هر 6000 مایل (تقریباً هر ده هزار کیلومتر) با هم جابجا کنید. اگر شما میخواهید خودتان این کار را انجام دهید برای جلوگیری از آسیب رسانی به چرخ از یک جک مطمئن استفاده نمایید. لاستیک (تایر) های خودرو را تنظیم نگه دارید. مکانیک با استفاده از تجهیزات خاص از تعادل لاستیک، عمود بودن آنها بر زمین و موازی بودنشان اطمینان حاصل میکند اصطلاحاً به این عمل میزان فرمان می گویند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.