آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


حال لاستیک تان چطور است؟!
حال لاستیک تان چطور است؟!

حال تایرتان چطور است؟

شاید لاستیک مظلوم ترین بخش خودرو شما است. لاستیکی که باید همه فشار و وزن خودرو و سرنشینانش را تحمل کند و در شرایط آب و هوایی متنوع (سرد و گرم) و جاده های ناهموار هم دوام بالایی داشته باشد. ولی متاسفانه ما خیلی ساده از همین جز اصلی ماشینمان میگذریم. تا مادامی که برایش مشکلی پیش نیاید به آن توجه نمیکنیم. در صورتی که خودرو بدون لاستیک معنایی ندارد.لاستیک واسطه ی اصلی برای حرکت اتومبیل است. پس لازم است که هر از چندگاهی حالی از لاستیک مان بپرسیم.

چه چیزهایی را باید بررسی کرد؟

نکته ی اول اینکه شما باید بدانید لاستیک خودروئتان چند ساله است. هر لاستیک به طور مفید 5 تا 6 سال عمر میکند. بعد از این مدت لاستیک عملا دیگر کارایی اولیه خود را از دست می دهد. برای اینکه در مورد سن لاستیک بیشتر بدانید به این مقاله سری بزنید

https://hypertire.com/article/read/91/

دومین موضوع آج لاستیک است. اصلی ترین و مهمترین نقش طرح گل لاستیک یا همان آج لاستیک را میتوان در ترمزگیری و چسبندگی خلاصه کرد. طرح گل استاندارد رانندگی ای ایمن و با ثبات را برای راننده فراهم می آورد. همچنین فرمان پذیری خودرو نیز ارتباط مستقیمی با لاستیک های خودرو به ویژه طرح لاستیک آن دارد.

چگونه متوجه عمق آج لاستیک بشویم؟! در این لینک شما را راهنمایی میکنیم.

https://hypertire.com/article/read/124/

نکته ی بعدی بررسی فشار باد لاستیک است. این کار را میتوان هم به صورت چشمی و هم به طور فنی و تخصصی بررسی کرد. اگر بخواهیم به طور چشمی بررسی کنیم میتوان از شکل ظاهری تایر متوجه شد که پرباد است یا کم باد. و اگر بخواهیم به طور تخصصی آن را بررسی کنیم مقاله ی زیر در مورد آن توضیح داده است :

https://hypertire.com/article/read/47/ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.