آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تکنولوژی کم کردن صدای تایر
با ورود تعداد بیشماری از خودروهای برقی به بازار که صدای حرکت و موتور آنها بسیار کم است و با ورود خودروهای لوکس با کمترین صدا به خیابان ها، تولیدکنندگان خودرو و لاستیک برای رقابت بهتر تصمیم به تغییراتی در تکنولوژی لاستیک‌ها و خودروها برای کاهش صدا حین حرکت گرفتند. یکی از عوامل ایجاد صدا در خودرو، لاستیک‌ها هستند. به همین دلیل کارخانه‌های تولید تایر در لاستیک‌ها برای کاهش صدا از فوم استفاده می‌کنند.

هرکارخانه برای کاهش صدا از تکنولوژی‌ها و خلاقیت‌های منحصر به خود استفاده می‌کند. اما در نهایت تمامی آنها یک مسیر تقریبا مشابه را انتخاب کرده‌اند. و در لایه‌های لاستیک برای کاهش صدا از فوم استفاده شده است و این فوم‌ها در لایه‌های فشرده‌ای در لاستیک قرار گرفته‌اند.

با دستیابی به این تکنولوژی و استفاده از آن در کارخانه‌های تولید لاستیک این مشکل به خوبی برطرف شد و لاستیک‌ها در حرکت صدای بسیار کمی ایجاد می کردند و تولید کنندگان روی دیواره لاستیک‌هایی که این امکان و تکنولوژی را داد باشد علامتی می‌زنند که یک لوگو مشخص و مشترک بین لاستیک‌های بی صدا است. این علامت شبیه چند دایره کوچک تا بزرگ درون همدیگر است.

اگر خودرویی که می‌خرید از همان ابتدا لاستیک‌های بی صدا و کم صدا داشته باشد متوجه خواهید شد که صدای داخل اتاق خودرو نیز بسیار کم است و متوجه تاثیر لاستیک‌ها خواهید شد.

با پیشرفت این تکنولوژی تولیدکنندگان تغییراتی در ضخامت، جنس و کیفیت فوم‌ها ایجاد می کنند تا لاستیک‌های جدیدتر میزان تولید صدای کمتری نسبت به تولیدات قبلی داشته باشندثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تایرهای AERO برای پرواز خودروهای پرنده در آینده


این طرح امسال توسط شرکت تولید کننده تایر گودیر در 7 مارس و در نمایشگاه ژنوا ، برای رانندگی در جاده و پرواز در آسمان برای خودروهای پرنده رونمایی شد.

ساخت کارخانه بازیافت تایرهای قدیمی جهت به دست آوردن موادی سازگار با محیط زیست


شرکت GDTs در استرالیا برای برخورد با میلیاردها لاستیک قدیمی تشکیل شد . یک تکنولوژی جدید که بدون گاز گلخانه ای لاستیک ها را به کربن ، روغن و فولاد تبدیل می کند.

همه چیز درباره لاستیک‌های پنچررو


اولین تایر‌های پنچر‌رو(ران-فلت) در سال 1980 میلادی وارد بازار شدند، با این حال این لاستیک ها از پرطرفدار‌ترین نوع تایر‌ها هستند.علاوه‌بر کارخانجات تولید خودرو که به صورت استاندارد این تایر را روی خودرو‌های خود نصب می‌کنند، مصرف کنندگان بسیاری نیز متقاضی این تایر‌ها هستند. در اینجا چگونگی عملکرد و مزایای این تایر‌ها را بررسی خواهیم کرد:

چهار نوع آج لاستیک


لاستیک ها با انواع مختلفی از آج طراحی شده اند و هرکدام آن‌ها برای شرایط مختلف جاده و سبک رانندگی طراحی شده است. چهار نوع آج تایر جهت دار ، متقارن ، نامتقارن و جهت دار / نامتقارن وجود دارد.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.