آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تکنولوژی کم کردن صدای تایر
با ورود تعداد بیشماری از خودروهای برقی به بازار که صدای حرکت و موتور آنها بسیار کم است و با ورود خودروهای لوکس با کمترین صدا به خیابان ها، تولیدکنندگان خودرو و لاستیک برای رقابت بهتر تصمیم به تغییراتی در تکنولوژی لاستیک‌ها و خودروها برای کاهش صدا حین حرکت گرفتند. یکی از عوامل ایجاد صدا در خودرو، لاستیک‌ها هستند. به همین دلیل کارخانه‌های تولید تایر در لاستیک‌ها برای کاهش صدا از فوم استفاده می‌کنند.

هرکارخانه برای کاهش صدا از تکنولوژی‌ها و خلاقیت‌های منحصر به خود استفاده می‌کند. اما در نهایت تمامی آنها یک مسیر تقریبا مشابه را انتخاب کرده‌اند. و در لایه‌های لاستیک برای کاهش صدا از فوم استفاده شده است و این فوم‌ها در لایه‌های فشرده‌ای در لاستیک قرار گرفته‌اند.

با دستیابی به این تکنولوژی و استفاده از آن در کارخانه‌های تولید لاستیک این مشکل به خوبی برطرف شد و لاستیک‌ها در حرکت صدای بسیار کمی ایجاد می کردند و تولید کنندگان روی دیواره لاستیک‌هایی که این امکان و تکنولوژی را داد باشد علامتی می‌زنند که یک لوگو مشخص و مشترک بین لاستیک‌های بی صدا است. این علامت شبیه چند دایره کوچک تا بزرگ درون همدیگر است.

اگر خودرویی که می‌خرید از همان ابتدا لاستیک‌های بی صدا و کم صدا داشته باشد متوجه خواهید شد که صدای داخل اتاق خودرو نیز بسیار کم است و متوجه تاثیر لاستیک‌ها خواهید شد.

با پیشرفت این تکنولوژی تولیدکنندگان تغییراتی در ضخامت، جنس و کیفیت فوم‌ها ایجاد می کنند تا لاستیک‌های جدیدتر میزان تولید صدای کمتری نسبت به تولیدات قبلی داشته باشندثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.