آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


گاز یا بنزین؟!
گاز یا بنزین

خیلی ها بر این باورند که گاز سوخت تمیزتری نسبت به بنزین است. پس در نتیجه آلودگی کمتری را ایجاد می کند. همچنین هزینه ی گاز نصف بنزین میباشد پس به صرفه تر است. به طور کلی دو نوع گاز برای اتومبیل استفاده میشود. یکی CNG(گاز طبیعی متراکم شده) و دیگریLPG (گاز مایع) میباشد.

در یک نگاه کلی، دردسر های گاز بیشتر از بنزین می باشد. اگر زمان برایتان مهم است حتما بنزین را به عنوان سوخت خودرو خود انتخاب کنید. چراکه سوخت گیری گاز وقت گیر است. کمی طول میکشد تا باک از گاز پر شود. از دیگر معایب گاز، افت در کارکرد موتور می باشد. در واقع راندمان خودروی دوگانه سوز 20 درصد کمتر از خودروی بنزین سوز است به دلیل اینکه خودروی گاز سوز نیاز به گاز دادن بیشتر دارد. همانطور که میدانیم گاز هم سوخت خشکی است پس همه ی اینها باعث می شود تا فشار روی موتور ماشین افزایش یابد. خاموش شدن های پی در پی نیز از معایب دیگر است.

به هر حال، استفاده از هر کدام از سوخت ها معایب و مزایای خودش را دارد. خیلی از افراد ترجیح میدهند خودرو بنزین سوز باشد و برخی نیز تمایل دارند خودروئشان گازسوز باشد. در مورد خودروهای وارداتی که همه ی خودروها پترول یا همان بنزین را سوخت خود قرار داده اند. مسئله ی دوگانه سوز بودن بیشتر در مورد خودروهای تولیدی خودمان رایج است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.