آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


گاز یا بنزین؟!
گاز یا بنزین

خیلی ها بر این باورند که گاز سوخت تمیزتری نسبت به بنزین است. پس در نتیجه آلودگی کمتری را ایجاد می کند. همچنین هزینه ی گاز نصف بنزین میباشد پس به صرفه تر است. به طور کلی دو نوع گاز برای اتومبیل استفاده میشود. یکی CNG(گاز طبیعی متراکم شده) و دیگریLPG (گاز مایع) میباشد.

در یک نگاه کلی، دردسر های گاز بیشتر از بنزین می باشد. اگر زمان برایتان مهم است حتما بنزین را به عنوان سوخت خودرو خود انتخاب کنید. چراکه سوخت گیری گاز وقت گیر است. کمی طول میکشد تا باک از گاز پر شود. از دیگر معایب گاز، افت در کارکرد موتور می باشد. در واقع راندمان خودروی دوگانه سوز 20 درصد کمتر از خودروی بنزین سوز است به دلیل اینکه خودروی گاز سوز نیاز به گاز دادن بیشتر دارد. همانطور که میدانیم گاز هم سوخت خشکی است پس همه ی اینها باعث می شود تا فشار روی موتور ماشین افزایش یابد. خاموش شدن های پی در پی نیز از معایب دیگر است.

به هر حال، استفاده از هر کدام از سوخت ها معایب و مزایای خودش را دارد. خیلی از افراد ترجیح میدهند خودرو بنزین سوز باشد و برخی نیز تمایل دارند خودروئشان گازسوز باشد. در مورد خودروهای وارداتی که همه ی خودروها پترول یا همان بنزین را سوخت خود قرار داده اند. مسئله ی دوگانه سوز بودن بیشتر در مورد خودروهای تولیدی خودمان رایج است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.