آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


یوکوهاما توافقنامه چند ساله شراکت با باشگاه فوتبال چلسی را امضا کرد
شرکت یوکوهاما اعلام کرد : این شرکت با باشگاه فوتبال چلسی که یکی از تیم های قدرتمند لیگ انگلیس می باشد  وارد یک قرارداد.چند ساله جدید شده است.

این توافقنامه جدید پس از اتمام قرارداد پیراهن های باشگاه فوتبال چلسی با شرکت تایر های یوکوهاما در  جولای 2020 عملی خواهد شد .

این توافقنامه به شرکت یوکوهاما اجازه می دهد تا در تمام برنامه های تبلیغاتی خود از تیم فوتبال چلسی استفاده کند تا بتواند فروش لاستیک های خود را در دنیا گسترش دهد .

پیش از این یوکوهاما در جولای 2015 وارد یک قراداد همکاری 5 ساله برای درج لوگوی شرکت بر روی پیراهن های رسمی باشگاه چلسی و همچنین در ورزشگاه رسمی این باشگاه به شده بود .

شرکت یوکوهاما همچنین می توانست به صورت انحصاری از مدیران و بازیکنان تیم چلسی در بازاریابی و تبلیغات خود استفاده کند. در توافقنامه جدید شرکت یوکوهاما می تواند به این روند در استفاده از بازیکنان و مدیران مجموعه در راستا معرفی خود به مخاطبانش بپردازد.

با این وضعیت ما در 5 سال آینده هم شاهد دیدن آرم یوکوهاما بر روی لباس های این تیم محبوب خواهیم بود .

شرکت یوکوهاما یکی از برترین تولید کنندگان لاستیک دنیا در کشور ژاپن میباشد که همواره در راستا معرفی خود و پیشی گرفتن از رقبای سرسخت خود مانند میشلنسومیتوموهانکوک و ... در تلاش است و در این راستا باشگاه چلسی نیز نقش بسیار مهمی را ایفا می کند .ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

دوازدهمین همکاری هانکوک و بورسیا دورتموند


شرکت هانکوک از سال 2009 قرارداد همکاری خود را با تیم BVB جهت حمایت مالی از این تیم امضا کرده است . این شرکت با تمدید این همکاری ثابت کرد که به این باشگاه وفادار مانده است .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.