آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


پیرلی تامین کننده تایرهای مسابقات جهانی رالی از سال 2021 تا 2024 شد
پیرلی از سال 2021 تا 2024 توسط FIA به عنوان تنها تأمین کننده مسابقات رالی جهانی انتخاب شده است.

پیرلی ،  تایر تمام خودروهایی را که در مسابقات قهرمانی رقابت می کنند ، از گروه   WRC ( قهرمانی مسابقات جهانی رالی ) گرفته که برای عنوان قهرمانی می جنگد ، تا مسابقات WRC2 با کلاسR5  ،که برترین رتبه مسابقات قهرمانی منطقه ای و ملی در سراسر جهان است ، عرضه می کند.

Giovanni Tronchetti Provera ، مدیر ارشد اجرایی مسابقات پیرلی ، گفت:  تکنولوژی و شور و اشتیاق دو عنصر اصلی هستند که پیرلی به این مسابقات می آورد  و این عناصر به ما این امکان را داده است تا از عرضه لاستیک برای مسابقات جهانی رالی اطمینان حاصل کنیم. ما سالهاست که از رانندگان جوان در گروه Junior پشتیبانی می کنیم و اکنون نیز به کلاس های برتر بر می گردیم. پیرلی تعهدی نیز برای حمایت از مشاغل رانندگان جوان پیش بینی کرده است. در کنار عرضه تایر به مسابقات Junior WRC ، پیرلی تجهیزات کلاس Junior ERC3 را نیز در مسابقات رالی اروپا تامین خواهد کرد.

ماریو ایزولا ، رئیس مسابقات فرمول یک و مسابقات اتومبیلرانی ، گفت: بازگشت ما به سطح بالای رالی چیزی است که مدتی در فکرش بودیم و این انتصاب از طرف FIA در سالی اتفاق افتاد که Ott Tanak برنده برنامه رانندگی ستاره پیرلی – به عنوان قهرمان جهان انتخاب شد. مسابقات WRC  در کنار فرمول یک به ما این امکان را می دهد تا محصولات خود را بهبود دهیم و برای دیده شدن در مسابقات اتومبیلرانی تلاش کنیم.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شرکت گودیر قرارداد تامین لاستیک را برای مسابقات جهانی FIA World Touring امضا می کند .


مسابقات اتومبیلرانی FIA World Touring ( WTCR ) ، بعد از 14 سال برای سه فصل آینده ، گودیر را به عنوان تامین کننده تایر این مسابقات به جای شرکت یوکوهاما معرفی کرد.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.