آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک ماشین شما چند ساله است؟!
لاستیک ماشین شما چند ساله است؟!

تایرهایی که عمر آنها از شش سال به بالا است معمولا دیگر پیر شده اند و اگر بخواهیم آنها را نگه داریم نیازمند مراقبت مداوم است که معمولا این کار توصیه نمیشود چراکه ممکن است جان راننده و سرنشینان را تهدید کند.

حتی لاستیک هایی که به طور مرتب چرخیده و جا به جا میشوند نیز پس از مدتی عمر مفید خود را از دست میدهند. دلیل اصلی این مسئله هم این است که پلیمرهای لاستیک به طور طبیعی با گذر زمان تجزیه میشوند. این فرایندیست که به واسطه ی گرمای زیاد و اصطکاک زیاد لاستیک با سطح جاده ایجاد میشود.

طبیعی است که حتی اگر لاستیک خودرو شما هنوز آج های سالمی دارد وساییده نشده است پس از 6 سال کارکرد روز اول را برای شما نخواهد داشت. که باید گفت این مسئله خیلی به ندرت پیش می آید که آج لاستیک خودرو پس از 6 سال سالم باشد و از بین نرفته باشد. البته تعیین سن تایر خودرو به میزان استفاده از خودرو و نوع استفاده از آن نیز بستگی دارد.

تایر خودرو به طور پیوسته در معرض سایش ناشی از حرکت بر جاده است و همین سایش در نهایت تایر را فرسوده می‌کند. اگر از جمله افرادی هستید که در سال چند 10 هزار کیلومتر با خودرو رانندگی می‌کنید احتمالاً تایر خودرویتان خیلی زودتر از تاریخ انقضای آن فرسوده می‌شود و شاید به نظرتان برسد نیازی به دانستن تاریخ انقضای تایر نیست چون شما زودتر از آنکه زمان آن فرا برسد به ناچار و به دلیل سایش تایر آن را تعویض کرده‌اید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.