آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تفاوت لاستیک تابستانی با چهارفصل
تفاوت لاستیک تابستانی با چهارفصل

لاستیک های تمام فصل دارای تنوع زیادی درمدل، اندازه و کاربری دارند و برای وسیله نقلیه های متفاوت ارائه میشوند. هدف اصلی از تولید این مدل لاستیک سواری راحت و ارائه ی عملکرد بالا میباشد. این لاستیک ها در فصل گرما نیز عملکرد مناسب خود را دارند. در مقابل در فصل زمستان نیز از سطح چسبندگی خوبی برخوردارند. اما برای کسانی که با زمستان های بسیار سخت و یخبندان مواجه هستند حتما توصیه میشود که از لاستیک های زمستانی استفاده کنند. پس میتوان اینگونه نتیجه گرفت که لاستیک های چهارفصل مناسب ترین لاستیک برای خودروهاییست که در شرایط آب و هوایی معتدل از آنها استفاده میشود.

لاستیک های تابستانه لاستیک هایی ایده آل برای وسایل نقلیه با کارایی بالا و سرعت بالا میباشد. وهمچنین عملکرد مناسبی درچرخش و ترمزگیری دارد. در تولید این لاستیک ها از کائوچوی بیشتری استفاده شده است و همین مسئله باعث افزایش انعطاف پذیری و نرم تر شدن آن میشود. شیار یا همان آج این لاستیک ها خیلی عمیق نمیباشد چراکه همین ویژگی باعث ثبات لاستیک در محدوده ی حرکتش میشود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.