آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چپ کردن ماشین
چپ کردن ماشین

چپ کردن ماشین یکی از بدترین حوادثی است که میتواند در جاده رخ دهد. متاسفانه 30 درصد از این تصادفات منجر به مرگ میشوند. چپ کردن به خودی خود نباید خیلی مرگبار باشد. استفاده از فناوری های نوین در تولید خودروهای جدید، سیستم های ایمنی پیشرفته، فرهنگ بستن کمربند ایمنی و خیلی تغییرات دیگر می بایست تا به امروز وقوع چنین حوادثی را کاهش می داد. اما متاسفانه ما شاهد افزایش آن حداقل در کشور خودمان میباشیم.

اغلب فکر میکنیم که ماشبن های شاسی بلند به علت سنگین تربودن و ارتفاع داشتن از سطح زمین ایمنی بیشتری دارند و راحت تر قابل کنترل هستند در صورتی که این تصور اشتباه است.چسبندگی و پایداری لاستیک ماشین های سواری خیلی بالاتر از ماشین های SUV  میباشد. بهتر است بگوییم رانندگی با ماشین های سدان و یا همان سواری های معمولی خیلی مطمئن تر از رانندگی با شاسی بلندها است. در هر صورت برای هر وسیله ی نقلیه ای امکان چپ شدن وجود دارد.

چگونه میتوان از چپ کردن ماشین جلوگیری کرد؟

1.آهسته برانید

2.هشیاررانندگی کنید.

3.تمرکز داشته باشید.

4.کمربند ایمنی را حتما ببندید.

5.لاستیک های خودرو را چک کنید.

6.به میزان بار داخل ماشین خود دقت کنید. پر کردن ماشین با بار سنگین احتمال چپ کردن به خصوص در خودروهای بزرگ را افزایش می دهد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

با اجزای و موادی که تایر از آن ساخته می شود ، آشنا شوید.


تایرها حاوی ترکیبات لاستیکی و مواد مختلفی هستند ، تا در مقابل شرایط مختلف جاده ای و آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کنند و همچنین انتظار می رود تایرها با حفظ عملکرد اساسی و ویژگی های ایمنی ، هزاران کیلومتر مسیر را طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.