آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای هوشمند (Continental)
تایرهای هوشمند (Continental)

لاستیک ها به دلایل مختلفی پنچر می شوند ولی از عمده ترین این دلایل می توان به عدم بررسی به موقع فشار باد لاستیک و ساییدگی آج آنها اشاره کرد. کانتیننتال در حال طراحی یک لاستیک مفهومی می باشد. نام این مدل هوشمند کانتیسنس (contisense) است. در طراحی این لاستیک از سنسورهای مختلفی استفاده شده است که به راننده این آگاهی کافی در مورد وضعیت لاستیک ماشینش را می دهد. این تایرهای هوشمند اطلاعات را از وضعیت جاده میگیرند و مطابق آن نتیجه را اعلام میکنند.

علاوه بر این امکان، آپشن جالب دیگری هم ارائه شده است و آن هم قدرت تشخیص میزان عمق آج لاستیک می باشد. کارایی این آپشن جالب مستقیما با میزان کائوچویی که در تولید لاستیک استفاده می شود در ارتباط است. هر چه تعداد این لایه ها بیشتر و یا به عبارتی ضخیم تر باشد کار سنسورها برای بررسی شرایط سخت تر می شود. و بر عکس هر چه تعداد لایه ها کمتر و نازک تر باشد سنسور ها با دقت بیشتری عمل خواهند کرد.

با این نوآوری جدیدی که لاستیک کانتیننتال ارائه خواهد کرد دیگر نیازی به بررسی چشمی لاستیک ها نخواهد بود. آسوده باشید. همه چیز تحت کنترل این لاستیک هوشمند است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.