آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایرهای هوشمند (Continental)
تایرهای هوشمند (Continental)

لاستیک ها به دلایل مختلفی پنچر می شوند ولی از عمده ترین این دلایل می توان به عدم بررسی به موقع فشار باد لاستیک و ساییدگی آج آنها اشاره کرد. کانتیننتال در حال طراحی یک لاستیک مفهومی می باشد. نام این مدل هوشمند کانتیسنس (contisense) است. در طراحی این لاستیک از سنسورهای مختلفی استفاده شده است که به راننده این آگاهی کافی در مورد وضعیت لاستیک ماشینش را می دهد. این تایرهای هوشمند اطلاعات را از وضعیت جاده میگیرند و مطابق آن نتیجه را اعلام میکنند.

علاوه بر این امکان، آپشن جالب دیگری هم ارائه شده است و آن هم قدرت تشخیص میزان عمق آج لاستیک می باشد. کارایی این آپشن جالب مستقیما با میزان کائوچویی که در تولید لاستیک استفاده می شود در ارتباط است. هر چه تعداد این لایه ها بیشتر و یا به عبارتی ضخیم تر باشد کار سنسورها برای بررسی شرایط سخت تر می شود. و بر عکس هر چه تعداد لایه ها کمتر و نازک تر باشد سنسور ها با دقت بیشتری عمل خواهند کرد.

با این نوآوری جدیدی که لاستیک کانتیننتال ارائه خواهد کرد دیگر نیازی به بررسی چشمی لاستیک ها نخواهد بود. آسوده باشید. همه چیز تحت کنترل این لاستیک هوشمند است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.