آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


دلایل پیری زودرس لاستیک
دلایل پیری زودرس لاستیک

دلایلی باعث پیری زودرس تایرها میشود که در اینجا با هم در مورد آنها صحبت میکنیم. میتوان گفت که پیر شدن لاستیک اساسا براثراکسیداسیون صورت میگیرد. وقتی لاستیک در معرض اکسیژن قرار میگیرد خشن تر و سخت تر میشود که همین مسئله نهایتا موجب ترک خوردگی لاستیک می شود.

لایه های درونی لاستیک بسیار آسیب پذیر هستند. سیم های فولادی و تسمه های داخل تایر بر اثر حرارت و وزن بالاتر از استانداردی که برای آن تولید شده اند به سرعت آسیب می بینند. ترکیبات لاستیک جوری در کنار هم قرار گرفته اند که مانع وارد شدن اکسیژن به لایه ی داخلی تایرمی شوند. علاوه بر این داخل تایرلایه ای به نام لایه ی نگهدارنده ی هوا وجود دارد.

حرارت و دمای بالا باعث کوتاهی عمر کائوچو می شود. حرارت به خودی خود کار اکسیژن را برای ورود به لایه های درونی تایر راحت تر می کند.

علاوه بر موارد بالا میزان استفاده هم خیلی تعیین کننده است. تایر هایی که مداوم در حال استفاده شدن هستند زودتر پیر میشوند و عمر کمتری هم برای آنها در نظر گرفته میشود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.