آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تنظیم بودن باد لاستیک و کاهش آلودگی
تنظیم بودن باد لاستیک و کاهش آلودگی

همه ی ما میدانیم که آلودگی هوا روز به روز در حال افزایش است و متاسفاته مسبب این مسئله هم ما انسانها هستیم. یکی از الاینده های اصلی ناشی از تردد اتومبیلها میباشد.متاسفانه ما عادت کرده ایم با ماشین های شخصی خودمان رفت و آمد کنیم و خیلی با فرهنگ استفاده ازوسایل نقلیه عمومی آشنایی نداریم. البته لازم به ذکر هست که خوشبختانه این فرهنگ کم کم دارد در جامعه ما شکل میگیرد. ما میتوانیم از خودمان شروع کنیم و با رعایت کردن مسائل بسیار ساده کمک کوچکی در جهت کاهش آلودگی کرده باشیم.

در اینجا چند راهکار مناسب و عملیاتی را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم:

استفاده از وسایل نقلیه عمومی در این روزها که هوا آلوده است، بیشتر از وسائل نقلیه عمومی استفاده کنید.وسائل نقلیه عمومی بهترین گزینه است چون نه وسیله نقلیه شخصی خود را بیرون می آورید نه با پیاده روی دود را به ریه های خود وارد می کنید. بهتر است، پیاده روی را در این هوای آلوده  فراموش کنید.

رانندگی با دنده سبک شیوه ی درست رانندگی و با سرعت متناسب است و باعث جلوگیری ازاتلاف گاز وبنزین می شود. رانندگی بر اساس شیوه صحیح و در محدوده ی سرعت استاندارد راهکاری برای به حداق رساندن آلودگی هواست.

 چکاپ ماشین را فراموش نکنید. این کار نه تنها به نفع محیط زیست است بلکه باعث می شود در مصرف سوخت ماشین هم صرفه جویی شود. علاوه بر صرفه جویی در هزینه ها، عمر ماشین هم با این کار بیشتر می شود.

 آیا فکر می کردید میزان بودن باد لاستیک خودرو شما در کاهش آلودگی موثر باشد؟  باد لاستیک خودرو خود را بطور منظم کنترل و تنظیم نمائید. مصرف سوخت ماشین با تنظیم باد لاستیک ها  کمتر می شود. بنابراین با رعایت این اصل پیش پا افتاده میتوان گامی کوچک در جهت نجات محیط زیست برداشت.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.