آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک های زمستانی
لاستیک های زمستانی

در سال ۱۹۷۷ شرکت گودیرتایر برای اولین بار به معرفی لاستیک‌ های چهار فصل پرداخت. ایده بسیار ساده بود، به جای اینکه رانندگان زحمت تعویض تایرهای ماشین در فصل زمستان را به جان بخرند، می‌توانند از لاستیک‌ های چهار فصل استفاده کنند. فروش این محصول سر به فلک کشید و سایر کمپانی‌ها هم به این مسیر پیوستند. امروزه تقریباً تمامی خودروهای تولیدی در آمریکا با این نوع لاستیک‌ ها به بازار عرضه می‌شوند و ۹۷٫۵ درصد لاستیک‌ های خریداری شده از این نوع هستند. امّا آیا واقعاً این ایده مناسب است؟ در حقیقت، نه! در واقع این لاستیک‌ ها در ماه‌های گرم سال عملکرد مناسبی دارند امّا در شرایط برفی چسندگی کمتری نسبت به لاستیک‌ های مخصوص برف دارند. این به این معنی است که رانندگان دارای لاستیک‌ های چهار فصل زمستان و هنگام بارش برف از امنیت و ایمنی کمتری نسبت به رانندگان صاحب تایرهای طراحی شده برای برف و یخ برخوردارند.

 

هایپرتایر

ویژگی‌های لاستیک‌ های زمستانی

– اینگونه لاستیک‌ ها قابلیت ترمز گیری بهتری در زمین‌های برفی و یخی دارند.

– عملکرد بهتری در جاده‌های یخی و برفی دارند.

– طراحی گل این لاستیک‌ ها به صورتی است که قابلیت کارکرد در زمین‌های یخی را فراهم می کند، به گونه‌ای که از انباشتگی و جمع شدن برف بر روی لاستیک جلوگیری می کند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.