آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


توصیه های لاستیکی!
توصیه های لاستیکی

 - لاستیک هارا هر 8-10 هزار کیلومتر جابجا کنید این کار کمک می کند لاستیک ها عمق آج یکسانی داشته باشند.

- همیشه لاستیک های جدید را در محور عقب خودرو بیندازید. این کار باعث کنترل بهتر در رانندگی مخصوصا در جاده های خیس می شود.

- فشار باد لاستیک را روی مقدار توصیه شده نگه دارید.

- فشار باد لاستیک را به طور منظم چک کنید.

- عمق آج لاستیک را به طور منظم چک کنید.

- برای چک کردن فشار باد لاستیک ها خودرو باید حداقل 3 ساعت پارک شده باشد و یا با آن مسافت کمتر از 1.6 کیلومتر رانندگی کرده باشید.

- در فصول سرد و بارانی نیاز بیشتری به لاستیک هایی با آج مناسب هست پس اگر احساس می کنید لاستیک شما احتیاج به تعویض دارد معطل نکنید.

- لاستیک هایی که بیشتر از 5 سال از عمر آنها گذشته به هیچ عنوان قابل اعتماد نیستند و فورا باید تعویض شوند حتی اگر عمق آج کافی داشته باشند.

اگر یکی از لاستیک های شما آسیب دیده موردی ندارد که فقط همان یک لاستیک را تعویض کنید اما این در صورتی صحیح می باشد که عمق لاستیک مجاور آن از کمتر از1میلی مترساییده شده باشد. در این صورت بهتر است  جفت تایرها را در یک محور تعویض کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.