آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


ریسک تصادفات را پایین بیاوریم!
ریسک تصادفات را پایین بیاوریم

اغلب تصادفات که رخ میدهند ناشی از خطاهای انسانی است. حتی امکان وقوع آن برای رانندگان حرفه ای هم وجود  دارد. پس امری اجتناب ناپذیر است که گاهی نمیتوان مانع آن شد. با رعایت اصول زیر میتوان ریسک وقوع آن را کاهش داد.

هشیار باشید : داشتن تمرکز در رانندگی بسیار حائز اهمیت است. از شرایط اطراف خود با خبر باشید. هیچ وقت خواب آلوده رانندگی نکنید. قبل از شروع به حرکت مقصد را تعیین کنید.

فاصله ی ایمنی را رعایت نمایید : وقتی فاصله  خود را با ماشین مقابل یا حتی کناری تان رعایت کنید قدرت مانور بیشتری در هنگام وقوع حادثه خواهید داشت. اصطلاحا به این مسئله قانون سه ثانیه گفته میشود.

آب و هوا را چک کنید : امروزه دیگر همه تلفن همراه مجهز به اینترنت داریم، پس لطفا همیشه قبل از حرکت آب و هوا را چک کنید تا آمادگی کامل برای رانندگی در جاده داشته باشید.

با رانندگان دیگر در ارتباط باشید : از سیگنال های مختلف خودرو استفاده کنید. برای مثال هنگام تغییر مسیر حتما از راهنما استفاده کنید. و یا هنگام توقف از چراغ هشدار یا چشمک زن استفاده نمایید.

تدافعی رانندگی کنید: همیشه آماده ی دفاع از خودتان باشید. گاهی اوقات حوادث غیرمنتظره رخ میدهد که با رعایت نکات فوق و آگاهی از آنها میتوانیم از جان خود و سرنشینان خودرو دفاع کنیم.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.