آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


ریسک تصادفات را پایین بیاوریم!
ریسک تصادفات را پایین بیاوریم

اغلب تصادفات که رخ میدهند ناشی از خطاهای انسانی است. حتی امکان وقوع آن برای رانندگان حرفه ای هم وجود  دارد. پس امری اجتناب ناپذیر است که گاهی نمیتوان مانع آن شد. با رعایت اصول زیر میتوان ریسک وقوع آن را کاهش داد.

هشیار باشید : داشتن تمرکز در رانندگی بسیار حائز اهمیت است. از شرایط اطراف خود با خبر باشید. هیچ وقت خواب آلوده رانندگی نکنید. قبل از شروع به حرکت مقصد را تعیین کنید.

فاصله ی ایمنی را رعایت نمایید : وقتی فاصله  خود را با ماشین مقابل یا حتی کناری تان رعایت کنید قدرت مانور بیشتری در هنگام وقوع حادثه خواهید داشت. اصطلاحا به این مسئله قانون سه ثانیه گفته میشود.

آب و هوا را چک کنید : امروزه دیگر همه تلفن همراه مجهز به اینترنت داریم، پس لطفا همیشه قبل از حرکت آب و هوا را چک کنید تا آمادگی کامل برای رانندگی در جاده داشته باشید.

با رانندگان دیگر در ارتباط باشید : از سیگنال های مختلف خودرو استفاده کنید. برای مثال هنگام تغییر مسیر حتما از راهنما استفاده کنید. و یا هنگام توقف از چراغ هشدار یا چشمک زن استفاده نمایید.

تدافعی رانندگی کنید: همیشه آماده ی دفاع از خودتان باشید. گاهی اوقات حوادث غیرمنتظره رخ میدهد که با رعایت نکات فوق و آگاهی از آنها میتوانیم از جان خود و سرنشینان خودرو دفاع کنیم.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.