آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


5 باور غلط در مورد لاستیک
5 باور غلط در مورد لاستیک

بدون تردید لاستیک ها ازمهمترین اجزای خودرو شما به حساب می آیند. یک سری باورغلط در مورد آنها وجود دارد که آنها را با هم بررسی میکنیم.

تست سکه همه چیز را به شما می گوید

غلط است! هیچ یک از رانندگان نباید صرفا به این روش اکتفا کنند. تست پنی یا همان سکه برای سنجش عمق آج انجام میشود. تست پنی را در مقاله ای توضیح دادیم. ولی به طور کلی این معیار معیارمعتبر و مطمئنی برای اندازه گیری نمی باشد و ضروری است در ارزیابی تایر های کارکرده به شاخص های دیگری نیز توجه نمود.

تایرهای جدید روی محور جلو

اشتباه است! خیلی از مکانیک ها و آپاراتی ها بر این باورند که لاستیک جدید را باید روی محور جلو خودرو نصب کرد. در صورتی که کاملا عکس این قضیه صادق است. به این دلیل که اگر لاستیک های نو روی محور جلو نصب شوند راننده در دور گیری دچار مشکل خواهد شد و در صورت نصب بروی محور عقب نتیجه آن پایداری بیشتر در هنگام رانندگی است.

استفاده از تایر دست دوم

نمیتوانیم بگوییم که این کار کاملا اشتباه است ولی معمولا توصیه نمیشود. چرا که شما نمیدانید راننده قبلی با این لاستیک ها به کجاها سفر کرده است و یا چگونه از آن نگهداری نموده است. در نتیجه خرید لاستیک دست دوم کمی ریسکی است.

همه ی لاستیک ها یک جورعمل میکنند

شاید شما هم فکر میکنید لاستیک لاستیک است دیگر. در صورتی که لاستیک سازه ی پیچیده ایست که برای طراحی هر جز آن بسیار انرژی، تفکر و هزینه صرف شده است. تنوع در این صنعت بسیار بالاست و کیفیت ها متفاوت، ارزش یک تایر با کیفیت دقیقا پس از اولین ترمز گیری شدید پس از خرید و نصب آن مشخص میشود. یک تایر با کیفیت علاوه بر ایجاد آسودگی در رانندگی، از سلامت سرنشینان خودرو نیز حفاظت میکند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

دریافت حواله تایرهای سنگین و نیمه سنگین ( به روز شده )


در اردیبهشت ماه سال جاری سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای اعلام کرد به دلیل شیوع و همه گیری بیماری کرونا جهت جلوگیری از ازدحام جمعیت و حفظ سلامت و ایمنی ، از این پس رانندگان و مالکان خودروهای سنگین و نیمه سنگین از مراجعه حضوری اجتناب کرده ...

شرکت جی تی یک میلیون ماسک و مبلغی جهت حمایت و مبارزه با کووید-19 در نظر گرفت


شرکت تولید کننده تایر جی تی در سنگاپور برای حمایت از جامعه جهانی در مبارزه با بیماری همه گیر Covid-19 به پویشی به نام Maskforce پیوست .

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.