آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تست گوزن!
 

این مانور به منظور تعیین معیاری برای اندازه گیری ثبات خودروها در زمان تغییر مسیر ناگهانی آنها میباشد. از این تست با نام VDA نیز یاد میشود. متغیرهایی که در این آزمون دخیل میباشند فرمان پذیری خودرو، کنترل وسیله ی نقلیه و میزان تمایل خودرو به چپ کردن یا همان واژگون شدن است.

اندازه گيری زمان طي مسير اين تست براي يك خودرو، با عبور كردن خودرو از روي خط شروع آغاز مي شود و با عبور از آخرين مانع پايان مي يابد. در زمان عبور از خط شروع پدال گاز آزاد مي شود (در طول مسير تست نبايد هيچگونه فشاري روي پدال گاز و پدال ترمز باشد.) بنابراين زماني كه خودرو وارد مسير تست مي شود در حال از دست دادن سرعت است (در حالت كاهش سرعت يا شتاب منفي قرار دارد)  و اين مسئله به اين منظور است كه رانندگان رفتار معمولي داشته باشند. در طول مسير تست خودرو نبايد به هيچ كدام از مخروط هاي ترافيكي برخورد كند، در غير اين صورت تست مورد قبول نيست.

 

 

هایپرتایر

 

 

 سرعت اوليه خودرو در زمان عبور از روي خط شروع در طي تست هاي متوالي پله پله افزايش مي يابد، سرعت اوليه ٦٠ كيلومتر است، اين سرعت در مراحل بعدي افزايش مي يابد تا زماني كه راننده ترمز كند يا به مخروط هاي ترافيكي برخورد كند يا اينكه خودرو دور خود بچرخد و اسپين شود. اين مسائل در بهترين حالت عموماً در سرعت هاي حدود ٧٠-٨٠ كيلومتر (٤٥-٥٠ ) مايل اتفاق مي افتند. اين تست در خودروهاي داراي ESP( سيستم كنترل الكتريكي پايداري) در حالت خاموش و روشن اين قابليت، انجام مي شود. سيستم ESP براي جلوگيري از انحراف ناگهاني خودرو طراحي شده است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.