آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تست گوزن!
 

این مانور به منظور تعیین معیاری برای اندازه گیری ثبات خودروها در زمان تغییر مسیر ناگهانی آنها میباشد. از این تست با نام VDA نیز یاد میشود. متغیرهایی که در این آزمون دخیل میباشند فرمان پذیری خودرو، کنترل وسیله ی نقلیه و میزان تمایل خودرو به چپ کردن یا همان واژگون شدن است.

اندازه گيری زمان طي مسير اين تست براي يك خودرو، با عبور كردن خودرو از روي خط شروع آغاز مي شود و با عبور از آخرين مانع پايان مي يابد. در زمان عبور از خط شروع پدال گاز آزاد مي شود (در طول مسير تست نبايد هيچگونه فشاري روي پدال گاز و پدال ترمز باشد.) بنابراين زماني كه خودرو وارد مسير تست مي شود در حال از دست دادن سرعت است (در حالت كاهش سرعت يا شتاب منفي قرار دارد)  و اين مسئله به اين منظور است كه رانندگان رفتار معمولي داشته باشند. در طول مسير تست خودرو نبايد به هيچ كدام از مخروط هاي ترافيكي برخورد كند، در غير اين صورت تست مورد قبول نيست.

 

 

هایپرتایر

 

 

 سرعت اوليه خودرو در زمان عبور از روي خط شروع در طي تست هاي متوالي پله پله افزايش مي يابد، سرعت اوليه ٦٠ كيلومتر است، اين سرعت در مراحل بعدي افزايش مي يابد تا زماني كه راننده ترمز كند يا به مخروط هاي ترافيكي برخورد كند يا اينكه خودرو دور خود بچرخد و اسپين شود. اين مسائل در بهترين حالت عموماً در سرعت هاي حدود ٧٠-٨٠ كيلومتر (٤٥-٥٠ ) مايل اتفاق مي افتند. اين تست در خودروهاي داراي ESP( سيستم كنترل الكتريكي پايداري) در حالت خاموش و روشن اين قابليت، انجام مي شود. سيستم ESP براي جلوگيري از انحراف ناگهاني خودرو طراحي شده است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.