آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


خودرو های بدون راننده (خودران)
خودرو های بدون راننده (خودران)

خیلی خیلی زودتر از آنچه فکرش را میکنیم خودروهای هوشمند بدون راننده به جوامع بشری میپیوندند. شاید این سوال پیش بیاید که با توجه به سرعت توصیف ناپذیر پیشرفت تکنولوژی، چرا تا به حال این خودرو ها وارد بازار نشده اند؟ پاسخ این سوال این است که، خودروهای بدون راننده روی کار نمی آیند تا زمانی که ما انسانها ابتدا در نگرشمان و بعد در زیرساختهای جاده ایمان تغییر ایجاد نکنیم.

اگرموانعی از قبیل مشکلات جاده ای وجود نداشت مطمئنا اکنون ما توسط خودروهای بدون راننده سفر میکردیم. تصادفات جاده ای سالانه جان 1.3 میلیون نفر را میگیرد. تولید خودروهای هوشمند این مسئله را به حداقل میرسانند. اما نه خودروسازان و نه فناوران میتوانند این مسئله را به تنهایی درک و مدیریت کنند. چراکه آنها به تلاش جامعه نیز نیازمندند.

در آینده، اتومبیل های بدون راننده امن ترین وسیله برای حمل ونقل خواهند بود. از آنجایی که این اتومبیل ها با استفاده از هوش مصنوعی طراحی خواهند شد، شما حسی جدید و متفاوت را با آنها تجربه خواهید کرد.

هم‌ اکنون نیز شرکت ‌هایی نظیر بی ام و، مرسدس بنز، آئودی، ولوو، تسلا و… مدل‌ هایی از این نوع خودرو را تولید کرده‌اند. ازقابلیت های اصلی اتومبیل های خودران میتوان به نقشه ومکان یابی، اجتناب از برخورد با موانع، برنامه ریزی مسیر و... اشاره کرد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.