آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


خودرو های بدون راننده (خودران)
خودرو های بدون راننده (خودران)

خیلی خیلی زودتر از آنچه فکرش را میکنیم خودروهای هوشمند بدون راننده به جوامع بشری میپیوندند. شاید این سوال پیش بیاید که با توجه به سرعت توصیف ناپذیر پیشرفت تکنولوژی، چرا تا به حال این خودرو ها وارد بازار نشده اند؟ پاسخ این سوال این است که، خودروهای بدون راننده روی کار نمی آیند تا زمانی که ما انسانها ابتدا در نگرشمان و بعد در زیرساختهای جاده ایمان تغییر ایجاد نکنیم.

اگرموانعی از قبیل مشکلات جاده ای وجود نداشت مطمئنا اکنون ما توسط خودروهای بدون راننده سفر میکردیم. تصادفات جاده ای سالانه جان 1.3 میلیون نفر را میگیرد. تولید خودروهای هوشمند این مسئله را به حداقل میرسانند. اما نه خودروسازان و نه فناوران میتوانند این مسئله را به تنهایی درک و مدیریت کنند. چراکه آنها به تلاش جامعه نیز نیازمندند.

در آینده، اتومبیل های بدون راننده امن ترین وسیله برای حمل ونقل خواهند بود. از آنجایی که این اتومبیل ها با استفاده از هوش مصنوعی طراحی خواهند شد، شما حسی جدید و متفاوت را با آنها تجربه خواهید کرد.

هم‌ اکنون نیز شرکت ‌هایی نظیر بی ام و، مرسدس بنز، آئودی، ولوو، تسلا و… مدل‌ هایی از این نوع خودرو را تولید کرده‌اند. ازقابلیت های اصلی اتومبیل های خودران میتوان به نقشه ومکان یابی، اجتناب از برخورد با موانع، برنامه ریزی مسیر و... اشاره کرد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.