آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


شستشوی تایر
برخی از افراد زمان زیادی را صرف تمیز کردن و برق انداختن ماشین خود میکنند. در مقابل برخی دیگرشاید همین زمان را صرف تعویض روغن و یا پر کردن باک خودرو بکنند. باید توجه داشته باشیم که لاستیک ها تنها جزیی هستند که در معرض بیشترین آلودگی ها میباشند چراکه دائما با سطح زمین و جاده در تماسند. بنابراین خیلی خوب باید انها را از هر گونه آلودگی و کثیفی پاک کرد.

اولین چیزی که میتوان گفت این است که کثیفی خطرناک است. وقتی لاستیک خودرو کثیف باشد در صورت وجود ترک و یا آسیب های جزئی چیزی دیده نمیشود. گفته می شود که به طور کلی تمیز بودن خودرو به کاهش مصرف سوخت نیز کمک میکند. و در نهایت اگر از لحاظ روانشناسی بخواهیم به این موضوع نگاه کنیم تمیزی باعث میشود حس بهتری پیدا کنیم. قبل از استفاده از هر نوع مواد شوینده ای ابتدا با آب لاستیک را تمیز کنید. با این کار یک لایه ی سطحی از آلاینده ها را از بین میبرید.

 

hypertire 

سپس ماده ی شوینده را اماده کرده و با یک برس نرم و مناسب روی سطح لاستیک میکشیم و بعد از گذشت چند دقیقه با یک پارچه ی خشک سطح لاستیک را خشک میکنیم. دقت کنید که تمام چرخ یعنی هم رینگ وهم لاستیک را کاملا تمیز و سپس خشک کنید.

 

hypertireثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.