آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بعد از تصادف چه باید بکنیم؟!
بعد از تصادف چه باید بکنیم

 

معمولا همه ی ما بعد از تصادف کمی هول میکنیم و شاید در لحظه ی اول دست و پای خودمان را گم کنیم. به همین علت خیلی موقع ها یک سری اقدامات و نکات را فراموش میکنیم. حالا در اینجا با هم یک سری از این نکات را بررسی میکنیم.

نکته اول: این است که هیچ گاه صحنه ی تصادف را ترک نکنید. حتی اگر شما هم مقصر نبودید. چراکه این مسئله همیشه به ضرر شماست. اگر خدایی ناکرده کسی در این تصادف آسیب دیده باشد یا از بین رفته باشد شما نمیتوانید از زیر مسئولیت آن شانه خالی کنید. پس نقشه ی فرار را از سرتان بیرون کنید و پای اشتباه خود بایستید. شما هر کاری هم بکنید در هر صورت قانون دنبال شماست و مجازات شما خیلی بیشتر از زمانیست که پای تصادف بایستید. خب، حالا اگر ماشین شما سد راه دیگران شده است ماشین را به کنار خیابان یا اتوبان هدایت کنید تا با خیال راحت بتوانید اقدامات بعدی را انجام دهید.

و اما اقدام بعدی.اقدام بعدی برای کاهش استرس و دل نگرانی تان این است که سریعا از سلامت سرنشینان خود اطمینان حاصل کنید و در صورت نیاز و وخامت احوال افراد با اورژانس تماس بگیرید.

اقدام مهم بعدی تماس با پلیس است. بحث با طرف مقابل جز پرتنش کردن فضا نتیجه ی دیگری ندارد. پس صبر کنید و قضاوت را به پلیس بسپارید. نام، شماره تماس، آدرس راننده مقابل را بگیرید. در صورت نیاز مدارک ماشین را هم بررسی کنید. مابقی ماجرا دیگر دست پلیس است و تشخیص اینکه چه کسی مقصر بوده با اوست.

نکته دوم: یکی از اقدامات دیگری که به عهده ی دو طرف است عکس برداری از ماشین است. اگر ماشین آسیب دیده است از محل آسیب دیدگی عکس بگیرید. این عکس به شما جهت دریافت خسارت از بیمه کمک خواهد کرد. و حالا بحث بیمه.  بیمه چیز خوبیست همیشه بیمه باشید. بیمه ی شخص ثالث و بدنه مختص اتومبیل شماست. در واقع بیمه حق شما و ماشین شماست. پس تمدید سالانه ی آن را جدی بگیرید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

ادای احترام به خودروBMW با طراحی خودروی برقی 02 reminiscence توسط david obendorfer


david obendorfer طراح شناخته شده است که خودروها را بین گذشته و آینده طراحی می کند ، او درباره طراحی های خود می گوید : من داستان های گذشته را به شکل معاصر بیان می کنم. طراحی خودرو برقی 02 reminiscence اولین پروژه تولید صفر گازهای گلخانه ای می باشد .

همکاری مایکروسافت و بریجستون برای توسعه اولین سیستم کنترل آسیب تایر در دنیا


شرکت مایکروسافت و شرکت ژاپنی بریجستون که یکی از بزرگترین تولید کننده تایر در دنیا می باشد ، همکاری جهت توسعه سیستم کنترل آسیب تایر (TDMS) را آغاز کردند . این سیستم با اتصال به سیستم عامل MCVP (Microsoft’s Connected Vehicle Platform ) مایکروسافت ، آسیب وارد شده به تایر را در همان لحظه تشخیص و اتفاقات روی سطح تایر را شناسایی و به راننده اطلاع می دهد.

میشلن تایر Pilot Sport 4 تمام فصول را وارد بازار کرد


میشلی اعلام کرد : این تایر برای ارائه عملکرد بهتر در طول سال طراحی شده است و همچنین کنترل بسیار خوبی در هر لحظه و هر فصل را به رانندگان می دهد. این شرکت افزود : تایر Pilot Sport 4 تمام فصول ، آخرین نسل از تایرهای با عملکرد فوق العاده بالا ( UHP ) است .

خودرو شش چرخ سایبرتک تسلا برای مریخ نوردان


بعد از ارسال موفق دو فضا نورد ناسا به استگاه فضایی بین المللی توسط spacex ، ممکن است مجددا همکاری مشترکی بین ایلان ماسک (کارآفرین حوزه تکنولوژی ) و ناسا در رابطه با خودرو برقی تسلا شکل بگیرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.