آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


پلاس سایزینگ!
پلاس سایزینگ

همه رانندگان و طرفداران ماشین میدانند که بزرگ کردن سایز لاستیک کاری بسیار محبوب و پرطرفدار است. اما اینکه چقدر افزایش سایز باید داشته باشیم بسیار مهم است. به این کار اصطلاحا پلاس سایز کردن میگویند.

وقتی شما لاستیک خودرو را پلاس سایز میکنید شاهد ارتقای عملکرد خودرو در فرمانپذیری در جاده های خشک، چسبندگی بیشتر و از همه بارز تر و مشخص تر ظاهری زیبا را برای  راننده ایجاد میکند. قبل از اینکه روشهای انجام این کار را توضیح دهیم به پلاس زیرو میپردازیم. همانطور که در تصویر زیر میبینید پلاس صفر همان لاستیک فابریک کارخانه است.یعنی همان سایز استاندارد.

با دو مثال شروع میکنیم:

1-

سایز تایر استاندارد 13/70/175  مجموع رینگ و لاستیک در این سایزدایره ای به قطر 23 اینچ محسوب میشود

سایز پلاس 1 +1( : 14/60/185 ( در مجموع دایره ای به قطر 22.9 اینچ ایجاد مینماید )

همین طور که میبینید اگر بخواهیم یک سایز افزایش دهیم. سایز رینگ یک سایز، سایز پهنا یک سایز و سایز ارتفاع فاق نسبت به رینگ دو سایز پایین آمده است.

 

هایپرتایر 

2-

سایز استاندارد لاستیک : 175/70/13

سایز پلاس 2 (+2) : 195/50/15

نکته ی مهم اینجاست که ارتفاع کلی مجموع سایز تایر و رینگ باید با سایز اصلی برابر باشد. یعنی که باید تناسب بین سایزاستاندارد و سایز بزرگ شده حفظ شده باشد و در نهایت محیط دایره فرضی شامل رینگ و لاستیک نباید با سایز استاندارد تفاوت زیادی داشته باشد. در صورت عدم رعایت این تناسب علاوه براختلال درعملکرد کیلومتر شمار خودرو و تاثیر منفی بر سیستم تعلیق و ترمز موجبات استهلاک قوای محرکه نیز فراهم خواهد شد و در مجموع رانندگی ریسکی خواهد شد.

سه برابر کردن سایز خیلی رایج نبوده و معمولا توصیه نمیشود. چراکه میتواند آسیبی جدی به خودرو وارد کند. ولی در صورت تمایل دقیقا مانند فرمول های بالا عمل میکنیم. ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.