آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


فلسفه ی وجودی لاستیک
فلسفه ی وجودی لاستیک

یکی از مهمترین و البته جذاب ترین اجزای یک ماشین چرخ آن یا بهتر است بگوییم همان رینگ و لاستیک آن می باشد. چرخ خودرو علاوه بر زیبایی ظاهری ای که ایجاد میکند، وظایف سنگین دیگری را نیز به دوش میکشد. در یک جمله ی ساده میتوان گفت که لاستیکها برای تحمل وزن خودرو، ایجاد تماس و چسبندگی با سطح جاده وعبور از ناهمواری ها و تغییر جهت خودرو طراحی شده اند. برای جامه ی عمل پوشاندن به وظایف ذکر شده در ساخت این سازه از ترکیباتی استفاده شده است که تحقق یافتن تمامی موارد بالا را میسر میسازد. و در نهایت با پر کردن این سازه از فشار هوا قابلیت استفاده پیدا می کند. ساختار داخلی لاستیک جوری طراحی شده است که فشار هوا داخل آن نگه داشته شود. ولی اینها به تنهایی برای بهبود عملکرد تایر کافی نمی باشند. آج های لاستیک از عوامل اصلی در طراحی می باشند. این آج لاستیک است که باعث ترمز گیری بهتر میشود و امنیت و نرمی فرمان را برای راننده فراهم می کند. خوشبختانه این صنعت همواره رو به رشد بوده و ما در آینده شاهد لاستیک هایی با تکنولوژی بالا و شاید هم بشود گفت عجیب و غریب خواهیم بود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.