مهره ضد سرقت رینگ
مهره ضد سرقت رینگ

 یکی از بزرگترین و قدیمی ترین معضلات مالکین خودرو که این روزها همزمان با افزایش شدید قیمت رینگ و لاستیک بیشتر هم شده سرقت چرخ های خودرو می باشد. بارها با این صحنه در خیابان ها، کوچه ها و یا صفحات مجازی روبرو شده ایم که زیر ماشینی جای چرخ آجر گذاشته اند و چرخ ها را به سرقت برده اند !!!
خودتان را جای مالک خودرو بگذارید. تحمل هزینه سنگین جایگزینی رینگ و لاستیک، اتلاف وقت، شکایت و پیگیری های حقوقی و قضایی و تهیه گزارش بیمه و...تنها بخشی از ماجرا است. رعایت نکات بازدارنده سرقت و افزاینده امنیت می تواند در پیشگیری از وقوع سرقت رینگ و لاستیک موثر باشد.
مواردی از قبیل خودداری از پارک خودرو در مسیرهای کم تردد و خلوت و یا نصب دزدگیر الکترونیک و آژیر از جمله این موارد هستند ولی در بین تمامی روش های تجربه شده موثرترین و مطمئن ترین راه استفاده از عوامل بازدارنده و دشوار کننده سرقت همانند مهره ضد سرقت و قفل زاپاس بند است.
با تعویض تنها یکی از مهره های هر چرخ با مهره های ضد سرقت با ایجاد بازدارندگی کافی میتوانید مانع سرقت سریع چرخ های خودرو شوید، ویژگی این مهره ها در باز شدن توسط آچار مخصوص به خود است و با توجه به تنوع و منحصر بفرد بودن آچار های هرست از این مهره ها می توانید مطمئن باشید که احتمال سرقت را به میزان قابل توجهی کاهش داده اید.
سارقان غالبا تمایل دارند در سریع ترین زمان ممکن سوژه مورد نظر خود را بربایند و از آنجا که برای سرقت رینگ و لاستیک مجهز به مهره ضد سرقت زمان زیادی لازم است، طبیعتا قید سرقت چنین خودرویی را می زنند. مهره ضد سرقت بر روی کلیه خودرو ها به سادگی و به سرعت قابل نصب است و از تنوع زیادی نیز برخوردار است. کارشناسان هایپر تایر توصیه می نمایند تا با استفاده از چنین ابزاری از رینگ و لاستیک ارزشمند خودرویتان محافظت نمایید.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0