آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


مهره ضد سرقت رینگ
مهره ضد سرقت رینگ

 یکی از بزرگترین و قدیمی ترین معضلات مالکین خودرو که این روزها همزمان با افزایش شدید قیمت رینگ و لاستیک بیشتر هم شده سرقت چرخ های خودرو می باشد. بارها با این صحنه در خیابان ها، کوچه ها و یا صفحات مجازی روبرو شده ایم که زیر ماشینی جای چرخ آجر گذاشته اند و چرخ ها را به سرقت برده اند !!!
خودتان را جای مالک خودرو بگذارید. تحمل هزینه سنگین جایگزینی رینگ و لاستیک، اتلاف وقت، شکایت و پیگیری های حقوقی و قضایی و تهیه گزارش بیمه و...تنها بخشی از ماجرا است. رعایت نکات بازدارنده سرقت و افزاینده امنیت می تواند در پیشگیری از وقوع سرقت رینگ و لاستیک موثر باشد.
مواردی از قبیل خودداری از پارک خودرو در مسیرهای کم تردد و خلوت و یا نصب دزدگیر الکترونیک و آژیر از جمله این موارد هستند ولی در بین تمامی روش های تجربه شده موثرترین و مطمئن ترین راه استفاده از عوامل بازدارنده و دشوار کننده سرقت همانند مهره ضد سرقت و قفل زاپاس بند است.
با تعویض تنها یکی از مهره های هر چرخ با مهره های ضد سرقت با ایجاد بازدارندگی کافی میتوانید مانع سرقت سریع چرخ های خودرو شوید، ویژگی این مهره ها در باز شدن توسط آچار مخصوص به خود است و با توجه به تنوع و منحصر بفرد بودن آچار های هرست از این مهره ها می توانید مطمئن باشید که احتمال سرقت را به میزان قابل توجهی کاهش داده اید.
سارقان غالبا تمایل دارند در سریع ترین زمان ممکن سوژه مورد نظر خود را بربایند و از آنجا که برای سرقت رینگ و لاستیک مجهز به مهره ضد سرقت زمان زیادی لازم است، طبیعتا قید سرقت چنین خودرویی را می زنند. مهره ضد سرقت بر روی کلیه خودرو ها به سادگی و به سرعت قابل نصب است و از تنوع زیادی نیز برخوردار است. کارشناسان هایپر تایر توصیه می نمایند تا با استفاده از چنین ابزاری از رینگ و لاستیک ارزشمند خودرویتان محافظت نمایید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.