آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لنت ترمز خودرو
لنت ترمز خودروبوی بد لنت ترمز را معمولا در ترافیک و یا در سرازیری و سراشیبی های تند حس میکنیم. این بوی ناخوشایندی که به مشام میرسد از ترمزگیری های طولانی و شدید به وجود می آید. اصطلاحا میگویند لنت های ترمز داغ کرده است. در این حالت لنت چسبندگی خود را از دست میدهد و در نهایت باعث ضعیف شدن مکانیزم ترمزگیری میشود. برای جلوگیری از وقوع این مشکل، سعی کنید از دنده سنگین در سراشیبی ها استفاده کنید تا مجبور به ترمزگیری های مکرر نشوید.

حالا از کجا بدانیم که لنت ترمز دچار مشکل شده است؟  نکته ی اول توجه به صدای ترمز است. اگر هنگام ترمزگیری صدا ایجاد میشود، یعنی لنت ترمز آسیب دیده است. بی توجهی به این مشکل میتواند سیستم ترمز خودرو را به کلی درگیر کند. اگر دیر به فکر تعمیر آن بیوفتیم هزینه ی بسیار زیادی را باید متقبل شویم.علامت دوم لرزش پدال ترمز میباشد. باز هم در صورت وقوع این مورد باید به تعمیرگاه مراجعه کرد. آخرین اخطار، روشن شدن چراغ ترمز روی داشبورد(پنل) خودرو میباشد. و در آخر این نکته را خاطر نشان میشویم که هر 6 ماه و یا هر10000 کیلومتر باید لنت ترمز چک شود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.