آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لنت ترمز خودرو
لنت ترمز خودروبوی بد لنت ترمز را معمولا در ترافیک و یا در سرازیری و سراشیبی های تند حس میکنیم. این بوی ناخوشایندی که به مشام میرسد از ترمزگیری های طولانی و شدید به وجود می آید. اصطلاحا میگویند لنت های ترمز داغ کرده است. در این حالت لنت چسبندگی خود را از دست میدهد و در نهایت باعث ضعیف شدن مکانیزم ترمزگیری میشود. برای جلوگیری از وقوع این مشکل، سعی کنید از دنده سنگین در سراشیبی ها استفاده کنید تا مجبور به ترمزگیری های مکرر نشوید.

حالا از کجا بدانیم که لنت ترمز دچار مشکل شده است؟  نکته ی اول توجه به صدای ترمز است. اگر هنگام ترمزگیری صدا ایجاد میشود، یعنی لنت ترمز آسیب دیده است. بی توجهی به این مشکل میتواند سیستم ترمز خودرو را به کلی درگیر کند. اگر دیر به فکر تعمیر آن بیوفتیم هزینه ی بسیار زیادی را باید متقبل شویم.علامت دوم لرزش پدال ترمز میباشد. باز هم در صورت وقوع این مورد باید به تعمیرگاه مراجعه کرد. آخرین اخطار، روشن شدن چراغ ترمز روی داشبورد(پنل) خودرو میباشد. و در آخر این نکته را خاطر نشان میشویم که هر 6 ماه و یا هر10000 کیلومتر باید لنت ترمز چک شود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.