آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک (تایر) تریلر ها
لاستیک(تایر) تریلر ها

لاستیک (تایر) تریلرها:

لاسیتک (تایر)های ماشین های سنگین مثل تریلر ها برای سفرهای طولانی طراحی شده اند. در واقع لاستیک (تایر) های تریلر ها برای ارائه ی سرویس در مسیر های طولانی ساخته  شده اند. از ویژگی های لاستیک (تایر) این نوع وسیله ی نقلیه میتوان به آج متقارن و چسبندگی بالا اشاره کرد. ساختار اصلی داخلی لاستیک (تایر) سیم های فولادی است و رینگ این نوع تایر ها بسیار بزرگ میباشد. اندازه ی لاستیک (تایر) تریلر ها توسط تولیدکنندگان بنابرتوانایی حمل حداکثر بار آنها تعیین میشود. اگر راننده تصمیم به بالا بردن تحمل وزن بار داشته باشد در این صورت اولین چیزی که باید در نظر گرفته شود لاستیک های وسیله ی نقلیه است. چراکه اگر بخواهیم تحمل بار را افزایش دهیم لاستیک (تایر) نیاز به فشار باد بیشتر و در نهایت قدرت بیشتر دارد.

نکته ی مهم این است که در تریلر ها همه ی لاستیک (تایر) ها باید هم سایز باشند. هم سایز بودن لاستیک (تایر) ها ایمنی راننده و بار ماشین را تضمین میکند.

همه ی لاستیک (تایر)ها پس از مدتی فشار باد خود را از دست میدهند. پس ضروریست قبل از هر سفری آن را چک کنیم. به طور خاص، بهتر است این کار در تریلر ها قبل از صبح که نور خورشید زیاد نیست انجام شود.روی این مسئله آزمایشاتی صورت گرفته است.تایرهایی که در معرض تابش مستقیم خورشید قرار داشتند تا 3 PSI فشار را نشان داده اند ولی تایر هایی که در سایه هستند فشار باد ثابت تری را دارند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟


هیپنوتیزم بزرگراه چیست ؟ آیا تا به حال برایتان پیش آمده ، بدون این که به یاد داشته باشید چگونه مسیری را تا مقصد پیموده اید ؟ اگر جواب شما بله است پس شما هیپنوتیزم بزرگراه را تجربه کردید !

با اجزای و موادی که تایر از آن ساخته می شود ، آشنا شوید.


تایرها حاوی ترکیبات لاستیکی و مواد مختلفی هستند ، تا در مقابل شرایط مختلف جاده ای و آب و هوایی مقاومت خود را حفظ کنند و همچنین انتظار می رود تایرها با حفظ عملکرد اساسی و ویژگی های ایمنی ، هزاران کیلومتر مسیر را طی کنند.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.