آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


لاستیک (تایر) تریلر ها
لاستیک(تایر) تریلر ها

لاستیک (تایر) تریلرها:

لاسیتک (تایر)های ماشین های سنگین مثل تریلر ها برای سفرهای طولانی طراحی شده اند. در واقع لاستیک (تایر) های تریلر ها برای ارائه ی سرویس در مسیر های طولانی ساخته  شده اند. از ویژگی های لاستیک (تایر) این نوع وسیله ی نقلیه میتوان به آج متقارن و چسبندگی بالا اشاره کرد. ساختار اصلی داخلی لاستیک (تایر) سیم های فولادی است و رینگ این نوع تایر ها بسیار بزرگ میباشد. اندازه ی لاستیک (تایر) تریلر ها توسط تولیدکنندگان بنابرتوانایی حمل حداکثر بار آنها تعیین میشود. اگر راننده تصمیم به بالا بردن تحمل وزن بار داشته باشد در این صورت اولین چیزی که باید در نظر گرفته شود لاستیک های وسیله ی نقلیه است. چراکه اگر بخواهیم تحمل بار را افزایش دهیم لاستیک (تایر) نیاز به فشار باد بیشتر و در نهایت قدرت بیشتر دارد.

نکته ی مهم این است که در تریلر ها همه ی لاستیک (تایر) ها باید هم سایز باشند. هم سایز بودن لاستیک (تایر) ها ایمنی راننده و بار ماشین را تضمین میکند.

همه ی لاستیک (تایر)ها پس از مدتی فشار باد خود را از دست میدهند. پس ضروریست قبل از هر سفری آن را چک کنیم. به طور خاص، بهتر است این کار در تریلر ها قبل از صبح که نور خورشید زیاد نیست انجام شود.روی این مسئله آزمایشاتی صورت گرفته است.تایرهایی که در معرض تابش مستقیم خورشید قرار داشتند تا 3 PSI فشار را نشان داده اند ولی تایر هایی که در سایه هستند فشار باد ثابت تری را دارند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.