آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چند نکته در مورد لاستیک زاپاس!
بعضی از رانندگان فکرمیکنند که تایرهای زاپاس مانند تایرهای دیگر خودرو کار میکنند. در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. همانطور که لاستیک های اصلی خودرو نیاز به مرقبت دارند لاستیک زاپاس نیز باید چک شود.

لاستیک زاپاس میتواند به سایز استاندارد باشد و یا میتواند کوچکتر باشد:

اگر لاستیک زاپاس خودروئتان بزرگ است( یعنی هم سایز با لاستیک های روی خودرو) می باشد باید هم سایز لاستیک های اصلی خودرو باشد. معمولا لاستیک های زاپاس کوچک تر میباشند. علت اصلی آن هم این است که لاستیک زاپاس به خودرو وزن اضافی وارد میکند و همین مسئله باعث افزایش مصرف سوخت خودور می شود.

لاستیک های زاپاس موقتی هستند:

از لاستیک زاپاس چقدر میتوان استفاده کرد؟! شما فقط میتوانید برای پیمودن مسافت های کوتاه یعنی زیر 80 کیلومتر با آن رانندگی کنید. در این شرایط سریعا باید به تعمیرگاه جهت تعویض تایر مراجعه کرد. بنابراین هیچ گاه از تایر زاپاس برای مدت طولانی استفاده نشود.

لاستیک زاپاس روی مصرف سوخت تاثیر میگذارد:

همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم وجود لاستیک زاپاس باعث ایجاد اضافه وزن و در نهایت افزایش مصرف سوخت ماشین میشود.

تنظیم بودن فشار باد لاستیک زاپاس:

اگر از لاستیک زاپاس کوچک و فشرده استفاده میکنید میزان فشار باد لاستیک باید 60 PSI  باشد. در غیر این صورت عدم میزان بودن باد لاستیک باعث بروز مشکل برای راننده در شرایط اضطراری خواهد بود.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.