تایر های میشلن در عصر دیجیتال
با خرید و فروش آنلاین، توسعه برنامه، سیستم های جمع آوری داده و نقشه ی راه مشخص، میشلن توانسته است برای همه راه درست و بهتر را ایجاد کند. این کار را از طریق استفاده ی بهینه از مزایای دنیای دیجیتال میسر کرده است.

اینترنت تمام فضای دنیای امروز را دچار تغییر و دگرگونی نموده است. پیش بینی شده است که تا سال 2020 بیشتر از نیمی از جمعیت جهان قادر به دسترسی به اینترنت خواهند شد. این پیشرفت چشمگیر و روزافزون دیجیتال فضای جدیدی برای ورود برندهای جدید را فراهم آورده است. در واقع این مسئله به نوبه ی خود فرصتی باورنکردنی برای شرکتها میباشد تا با استفاده ی خلاقانه از آن به جذب مشتری و خدمات جدید بپردازند.

زندگی در این عصر تجربه و دیدگاه ما را نسبت به کالا و خدمات تغییر داده است. از طرفی دیگر تقاضا و انتظارات مشتریان مصرف کنندگان نیز در مقایسه با گذشته تغییر یافته است. شرکت میشلن از این فضا به نحو احسنت استفاده نموده است. برای مثال این شرکت دارای کارمندان دیجیتال میباشد که در یک فضای فعال مجازی به  بررسی ایده ها و نظرات مشتریان میپردازند و پاسخگوی آنها هستند.


در هنگام ثبت نظر به موارد ذیل دقت فرمایید

از زبان فارسی برای کامنت گذاری استفاده نمایید.

استفاده از کاراکتر های خاص و اموجی در ثبت نظر قابل قبول نمی باشد.

از ارسال لینک‌های سایت‌های دیگر و ارایه‌ی اطلاعات شخصی خودتان مثل شماره تماس، ایمیل و آی‌دی شبکه‌های اجتماعی پرهیز کنید.

مقایسه 0