آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر های میشلن در عصر دیجیتال
با خرید و فروش آنلاین، توسعه برنامه، سیستم های جمع آوری داده و نقشه ی راه مشخص، میشلن توانسته است برای همه راه درست و بهتر را ایجاد کند. این کار را از طریق استفاده ی بهینه از مزایای دنیای دیجیتال میسر کرده است.

اینترنت تمام فضای دنیای امروز را دچار تغییر و دگرگونی نموده است. پیش بینی شده است که تا سال 2020 بیشتر از نیمی از جمعیت جهان قادر به دسترسی به اینترنت خواهند شد. این پیشرفت چشمگیر و روزافزون دیجیتال فضای جدیدی برای ورود برندهای جدید را فراهم آورده است. در واقع این مسئله به نوبه ی خود فرصتی باورنکردنی برای شرکتها میباشد تا با استفاده ی خلاقانه از آن به جذب مشتری و خدمات جدید بپردازند.

زندگی در این عصر تجربه و دیدگاه ما را نسبت به کالا و خدمات تغییر داده است. از طرفی دیگر تقاضا و انتظارات مشتریان مصرف کنندگان نیز در مقایسه با گذشته تغییر یافته است. شرکت میشلن از این فضا به نحو احسنت استفاده نموده است. برای مثال این شرکت دارای کارمندان دیجیتال میباشد که در یک فضای فعال مجازی به  بررسی ایده ها و نظرات مشتریان میپردازند و پاسخگوی آنها هستند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.