آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


تایر های میشلن در عصر دیجیتال
با خرید و فروش آنلاین، توسعه برنامه، سیستم های جمع آوری داده و نقشه ی راه مشخص، میشلن توانسته است برای همه راه درست و بهتر را ایجاد کند. این کار را از طریق استفاده ی بهینه از مزایای دنیای دیجیتال میسر کرده است.

اینترنت تمام فضای دنیای امروز را دچار تغییر و دگرگونی نموده است. پیش بینی شده است که تا سال 2020 بیشتر از نیمی از جمعیت جهان قادر به دسترسی به اینترنت خواهند شد. این پیشرفت چشمگیر و روزافزون دیجیتال فضای جدیدی برای ورود برندهای جدید را فراهم آورده است. در واقع این مسئله به نوبه ی خود فرصتی باورنکردنی برای شرکتها میباشد تا با استفاده ی خلاقانه از آن به جذب مشتری و خدمات جدید بپردازند.

زندگی در این عصر تجربه و دیدگاه ما را نسبت به کالا و خدمات تغییر داده است. از طرفی دیگر تقاضا و انتظارات مشتریان مصرف کنندگان نیز در مقایسه با گذشته تغییر یافته است. شرکت میشلن از این فضا به نحو احسنت استفاده نموده است. برای مثال این شرکت دارای کارمندان دیجیتال میباشد که در یک فضای فعال مجازی به  بررسی ایده ها و نظرات مشتریان میپردازند و پاسخگوی آنها هستند.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.