آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


پیرلی و اینترمیلان
پیرلی و اینترمیلان

طی سالیان متمادی، پیرلی با هدف شناساندن هرچه بیشتر برند خود و جلب بیشترمشارکت مصرف کنندگان، اسپانسررشته های ورزشی متفاوتی بوده است.


پیرلی از سال 1995میلادی به عنوان اسپانسراصلی، در کنارتیم فوتبال "اینترمیلان" ایتالیا حضورفعالی داشته است. پیوند میان پیرلی و باشگاه اینترمیلان موجب گردید جنبه های مختلف هویت برند پیرلی در مقیاس بین المللی مطرح گردند. از سال 2000 میلادی به مدت یک دهه "اینترمیلان" در کنار پیرلی به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. قهرمانی در13جام ملی و همچنین سه دوره قهرمانی در لیگ اروپا، از جمله دستاوردهای تیم آبی و مشکی پوش "اینترمیلان" می باشند که طی سال های گذشته، حاصل گردیده اند.


ارتباط میان پیرلی و "اینترمیلان" همواره فراتر از رابطه عادی اسپانسر و باشگاه بوده است. این دو بیش از دو دهه گذشته در پیروزی و شکست در کنار یکدیگر بوده اند. این پیوند ناگسستنی موجب گردیده است پیرلی دارای جایگاه ویژه ای در قلب میلیون ها طرفدار فوتبال در سرتاسر جهان باشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.