آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


پیرلی و اینترمیلان
پیرلی و اینترمیلان

طی سالیان متمادی، پیرلی با هدف شناساندن هرچه بیشتر برند خود و جلب بیشترمشارکت مصرف کنندگان، اسپانسررشته های ورزشی متفاوتی بوده است.


پیرلی از سال 1995میلادی به عنوان اسپانسراصلی، در کنارتیم فوتبال "اینترمیلان" ایتالیا حضورفعالی داشته است. پیوند میان پیرلی و باشگاه اینترمیلان موجب گردید جنبه های مختلف هویت برند پیرلی در مقیاس بین المللی مطرح گردند. از سال 2000 میلادی به مدت یک دهه "اینترمیلان" در کنار پیرلی به موفقیت های چشمگیری دست یافته است. قهرمانی در13جام ملی و همچنین سه دوره قهرمانی در لیگ اروپا، از جمله دستاوردهای تیم آبی و مشکی پوش "اینترمیلان" می باشند که طی سال های گذشته، حاصل گردیده اند.


ارتباط میان پیرلی و "اینترمیلان" همواره فراتر از رابطه عادی اسپانسر و باشگاه بوده است. این دو بیش از دو دهه گذشته در پیروزی و شکست در کنار یکدیگر بوده اند. این پیوند ناگسستنی موجب گردیده است پیرلی دارای جایگاه ویژه ای در قلب میلیون ها طرفدار فوتبال در سرتاسر جهان باشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

خودرو برقی هامر GMC 2020


هامر خودرو GMC تمام برقی و جدید خود را معرفی کرده است ، اولین ابر خودرویی که انتشار گازهای گلخانه ای آن صفر است . این خودروی تمام برقی عملکرد فوق العاده ای در جاده های معمولی و آفرودی دارد .

تولد اولین خودرو سونی


در نمایشگاه سالانه تجاری ( CES ) 2020 ، سونی از خودرو برقی خود به نام vision-S رونمایی کرد . نمونه اولیه این خودرو بدون راننده می باشد . در این خودرو 33 سنسور تعبیه شده که باعث ایمنی ، راحتی ، سازگاری و ... می شود .

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.