آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


فروش آنلاین لاستیک و ویژگی های آن
فروش آنلاین لاستیک و ویژگی های آن

امروزه محصولات و خدمات به طور فزاینده ای به طور آنلاین به بازار عرضه می شوند. وب سایتهایی که به طور موثر طراحی شده اند، خرده فروشان را قادر می سازند تا ارتباط بهتری با مشتریانشان برقرار کنند و هم چنین برای آغاز ارتباط با مشتریان بالقوه وب سایت ها برای خرده فروشان یک کانال بسیار ارزشمند شده است.

اهمیت وب سایت ها به طور خاص به عنوان انتقال جهان به یک اقتصاد سرویس گرا بسیار مهم است.

ما نیز به نوبه ی خود با یک ایده ی متفاوت و خلاقانه پا به این عرصه گذاشتیم. همانطور که همه میدانیم اینترنت یک فرصت جدید است. فرصتی که تنها با یک نگاه کارآفرینانه قابل کشف است و یک کارآفرین می‌تواند ازاین فرصت استفاده کند وبه موفقیت های بزرگی دست یابد یک کسب و کاراینترنتی، تنها به خرید و فروش محصولات ازطریق اینترنت محدود نمی شود، بلکه ارائه‌ خدمات به مشتریان و تشریک مساعی بین شرکاء کسب و کار را هم شامل می شود. ویژگی اصلی مجموعه ی ما ارائه خدماتی متمایز در زمینه ی نصب تایر های عرضه شده به صورت سیار است. و همین وجه تمایز در فضای مجازیست که کسب و کارها را از هم متمایز میکند و باعث ایجاد مزیت رقابتی می شود.

با مراجعه به این بخش میتوانید با جزئیات بیشتری درمورد کارما اشنا شوید : https://hypertire.com/pages/view/about/

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.