آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


فروش آنلاین لاستیک و ویژگی های آن
فروش آنلاین لاستیک و ویژگی های آن

امروزه محصولات و خدمات به طور فزاینده ای به طور آنلاین به بازار عرضه می شوند. وب سایتهایی که به طور موثر طراحی شده اند، خرده فروشان را قادر می سازند تا ارتباط بهتری با مشتریانشان برقرار کنند و هم چنین برای آغاز ارتباط با مشتریان بالقوه وب سایت ها برای خرده فروشان یک کانال بسیار ارزشمند شده است.

اهمیت وب سایت ها به طور خاص به عنوان انتقال جهان به یک اقتصاد سرویس گرا بسیار مهم است.

ما نیز به نوبه ی خود با یک ایده ی متفاوت و خلاقانه پا به این عرصه گذاشتیم. همانطور که همه میدانیم اینترنت یک فرصت جدید است. فرصتی که تنها با یک نگاه کارآفرینانه قابل کشف است و یک کارآفرین می‌تواند ازاین فرصت استفاده کند وبه موفقیت های بزرگی دست یابد یک کسب و کاراینترنتی، تنها به خرید و فروش محصولات ازطریق اینترنت محدود نمی شود، بلکه ارائه‌ خدمات به مشتریان و تشریک مساعی بین شرکاء کسب و کار را هم شامل می شود. ویژگی اصلی مجموعه ی ما ارائه خدماتی متمایز در زمینه ی نصب تایر های عرضه شده به صورت سیار است. و همین وجه تمایز در فضای مجازیست که کسب و کارها را از هم متمایز میکند و باعث ایجاد مزیت رقابتی می شود.

با مراجعه به این بخش میتوانید با جزئیات بیشتری درمورد کارما اشنا شوید : https://hypertire.com/pages/view/about/

 ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.