آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


self inflating tire چیست؟
self inflating tire

"SIT" مکانیزمی است که در آن از انرژی خودِ چرخ برای باد کردن لاستیک (تایر) ها استفاده میشود و فشار باد لاستیک (تایر) را درسطح بهینه ای نگهداری می کند. این سیستم از یک اتاقک لوله ای حلقوی که داخل دیواره ی لاستیک قرار میگیرد بهره می برد. این اتاقک توسط تغییر شکل طبیعی لاستیک که به دلیل وزن ماشین به وجود می آید، در پایین ترین نقطه بسته و نگهداری می شود.

در حالی که لاستیک (تایر) روی جاده میچرخد این دریچه در امتداد اتاقک لوله حلقوی حرکت میکند که باعث میشود هوای بیشتری با هر چرخش چرخ وارد لاستیک (تایر) شود.

وقتی وسیله نقلیه ای مجهز به سیستم "SIT" است، تایرها به طورخودکار باد میشوند. طبق عملکرد این سیستم وقتی ماشین به حرکت می افتد لاستیک (تایر) کم باد به طور اتوماتیک به فشار هوای مناسب میرسند. این سیستم هوشمند مکانیزم بسیار ساده ای دارد. در واقع، این فناوری فقط از دو جزء جدید لاستیک یعنی اتاق لوله ای حلقوی و تنظیم کننده ی اتوماتیک فشار(باد) که رابطیست بین بخش درونی لاستیک (تایر) و محیط بیرون تشکیل شده است.

هنگامی که فشار لاستیک (تایر) به میزان بهینه میرسد تنظیم کننده ی اتوماتیک هوا، ورود هوای خارجی را قطع و چرخش مستمر هوای داخلی میان لاستیک (تایر) و پمپ های حلقوی را فعال میکند. این کار بسیار مهم است زیرا باعث میشود فشار رویِ سیستم هنگامی که نیاز به تلمبه  زدن لاستیک (تایر) ندارد برداشته شود برای مثال هنگامی که لاستیک (تایر) به درستی باد شده است. که نزدیک 100 درصد مواقع این چنین است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.