آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بهترین لاستیک برای اسپرتیج
بهترین لاستیک برای اسپرتیج

اسپورتیج، یکی از محبوب ترین های کلاس کراس اوور از محصولات پر فروش خودروسازی کیا است که برای اولین باردرسال 2008 وارد ایران شد. این خودرو محصولی از کشور کرۀ جنوبی است. اسپرتیج در لیست شاسی بلندهایی قرار می گیرد که در بازار پرتلاطم ایران خوش اقبال بوده است. در چند سال اخیر این کره ای جذاب پس از تغییرات ظاهری و فنی جدی و افزودن جذابیت های ظاهری به فروش قابل توجهی درکشورما دست یافته است. در سال 2006 اولین نسل، در سال 2011 دومین نسل و سال گذشته میلادی سومین نسل کیا اسپورتیج رونمایی شد.

لاستیک استاندارد این خودرو در مدل های موجود در کشورمان سایز 235/55/18 و  245/45/19 و 225/60/17 برای سری قدیمی تر این خودرو در نظر گرفته شده، با توجه به تنوع گسترده در سایز این خودرو  وممکن نبودن جایگزینی بین سایز های مختلف توصیه می شود قبل از اقدام به خرید حتما سایزتایرخودرو خود را بررسی نمایید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.