آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


عادات بد در رانندگی
عادات بد در رانندگی

 رانندگی در حالت خستگی: هنگامی که بدن شما نیاز به خواب و استراحت دارد باید به آن پاسخ دهید. رانندگانی که اصرار به رانندگی در حالت خستگی دارند مسلما نمیتوانند واکنش سریع و به موقعی حین رانندگی داشته باشند.

 رانندگی با سرعت بالا: سرعت بالا در رانندگی اولین علت مرگ و میر جاده ای است. پس حتما به محدوده ی سرعت خود توجه داشته باشید. همچنین به تابلوهای سرعت قرار داه شده در جاده ها توجه داشته باشید.

 رانندگی با حواس پرتی: متاسفانه اکثر اوقات ما حواسمان به ضبط ماشین و یا گوشی پرت میشود.

 رانندگی بدون کمربند ایمنی: رعایت این مسئله بسیار ابتدایی و ساده است. استفاده از كمربند ايمني موثرترين روش براي پيشگيري از آسيب و مرگ و مير در تصادفات رانندگی است. استفاده از كمربند ايمني 50 درصد احتمال مرگ و مير سرنشينان جلوي ماشين و 25 درصد احتمال مرگ و مير را در ساير سرنشينان كاهش مي دهد. اين در حالي است كه بستن كمربند ايمني مانع از پرت شدن سرنشينان به جلو يا بيرون افتادن از خودرو مي شود. به طور كلي مردان در مقايسه با زنان 10 درصد كمتر از كمربند ايمني استفاده مي كنند.

 عدم استفاده از ترمز دستی: ترمز دستی ضامنی برای ثابت نگه داشتن خودروی شما میباشد.هنگام توقف کامل باید ترمز دستی را بکشیم. 

 پایین نگه داشتن پدال کلاچ: فرض کنید در پشت چراغ قرمز قرار دارید، شما پدال کلاچ را در زیر پایتان پایین نگه داشته‌ اید تا در هنگام سبز شدن چراغ فورا حرکت کنید. در تمام مدتی که پدال کلاچ را پایین نگه داشته اید قطعاتی مانند صفحه کلاچ، بلبرینگ کلاچ و اهرم کلاچ در حال آسیب دیدن هستند. پایین نگه داشتن کلاچ باعث می‌شود که صفحات آن خورده شده و دچار فرسایش شوند، چنین موردی می‌تواند باعث بروز ناگهانی ایراد در اتومبیل شود. بهترین کار این است که در هنگام توقف کلاچ را گرفته و دنده را در حالت خلاص قرار دهید و در هنگام سبز شدن چراغ نیز، با گرفتن دوباره‌ی پدال کلاچ دنده را جا زده و حرکت کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.