آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


عادات بد در رانندگی
عادات بد در رانندگی

 رانندگی در حالت خستگی: هنگامی که بدن شما نیاز به خواب و استراحت دارد باید به آن پاسخ دهید. رانندگانی که اصرار به رانندگی در حالت خستگی دارند مسلما نمیتوانند واکنش سریع و به موقعی حین رانندگی داشته باشند.

 رانندگی با سرعت بالا: سرعت بالا در رانندگی اولین علت مرگ و میر جاده ای است. پس حتما به محدوده ی سرعت خود توجه داشته باشید. همچنین به تابلوهای سرعت قرار داه شده در جاده ها توجه داشته باشید.

 رانندگی با حواس پرتی: متاسفانه اکثر اوقات ما حواسمان به ضبط ماشین و یا گوشی پرت میشود.

 رانندگی بدون کمربند ایمنی: رعایت این مسئله بسیار ابتدایی و ساده است. استفاده از كمربند ايمني موثرترين روش براي پيشگيري از آسيب و مرگ و مير در تصادفات رانندگی است. استفاده از كمربند ايمني 50 درصد احتمال مرگ و مير سرنشينان جلوي ماشين و 25 درصد احتمال مرگ و مير را در ساير سرنشينان كاهش مي دهد. اين در حالي است كه بستن كمربند ايمني مانع از پرت شدن سرنشينان به جلو يا بيرون افتادن از خودرو مي شود. به طور كلي مردان در مقايسه با زنان 10 درصد كمتر از كمربند ايمني استفاده مي كنند.

 عدم استفاده از ترمز دستی: ترمز دستی ضامنی برای ثابت نگه داشتن خودروی شما میباشد.هنگام توقف کامل باید ترمز دستی را بکشیم. 

 پایین نگه داشتن پدال کلاچ: فرض کنید در پشت چراغ قرمز قرار دارید، شما پدال کلاچ را در زیر پایتان پایین نگه داشته‌ اید تا در هنگام سبز شدن چراغ فورا حرکت کنید. در تمام مدتی که پدال کلاچ را پایین نگه داشته اید قطعاتی مانند صفحه کلاچ، بلبرینگ کلاچ و اهرم کلاچ در حال آسیب دیدن هستند. پایین نگه داشتن کلاچ باعث می‌شود که صفحات آن خورده شده و دچار فرسایش شوند، چنین موردی می‌تواند باعث بروز ناگهانی ایراد در اتومبیل شود. بهترین کار این است که در هنگام توقف کلاچ را گرفته و دنده را در حالت خلاص قرار دهید و در هنگام سبز شدن چراغ نیز، با گرفتن دوباره‌ی پدال کلاچ دنده را جا زده و حرکت کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.