آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


راه های جدید پنجرگیری
راه های جدید پنجرگیری

شاید برای همه ی ما اتفاق افتاده باشد. دردورافتاده ترین جاده ی یک شهر لاستیک ماشین پنچر شده است و یا در یک روز سرد برفی یا هر شرایط دیگر فرقی نمی کند. در هر حال اتفاق جالبی نیست. کمی زمانبروانرژی براست. پنچرگیری کارنسبتا ساده ای است ولی صبر و حوصله نیز می خواهد. امروزه روش های خیلی جدیدی برای انجام این کارآمدهاست. مثل اسپری پنچرگیری، چسب پنچرگیری و .... در این مقاله میخواهیم ویدئویی یکی از این روشهای جدید بگذاریم. در این روش از چسب پنچرگیری استفاده میشود. این روش صرفا برای لاستیک های تیوبلس است.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.