آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چرا از کاور لاستیک استفاده کنیم ؟
اگر شما ماشین جیپ ، وانت و یا آفرودی دارید که تایر زاپاس آن بیرون از ماشین قرار می گیرد ، توصیه می شود با یک کاور روی آن را بپوشانید . این کار طول عمر تایر شما را بالا می برد.
تایرها هم زنده هستند .نه به معنی جان داشتن اما برای مثال ، مانند یک عضله هنگام ورزش کردن عمل می کنند .
اگر یک تایر استفاده شده باشد ، انعطاف پذیر می شود در نتیجه مثل پوست پستانداران سالم و نرم باقی می ماند ، اما اگر هرگز از تایر خود استفاده نکنید و آنها را در آفتاب قرار دهید بر روی آنها ترک هایی ایجاد می شود حتی اگر یک کیلومتر هم حرکت نکرده باشند . پرتوهای فرابنفش خورشید باعث ترک خوردن آن شده و همچنین تایر را مثل پوست خزندگان زبر و خشن می کند. مثل پوست کوروکودیل ، تایرهای ترک خورده فقط سخت نمی شوند بلکه خطرناک هم هستند.
البته ، همه تایرها برای مدتی در آفتاب قرار می گیرند اما آنها از قبل مهندسی شده اند. بنابراین وقتی از تایرهای خود استفاده می کنید انعطاف پذیری آنها را بالا می برید اما تایری که استفاده نشود به این انعطاف پذیری نمی رسد.
در حالت ایده آل ، تایرها برای مدت طولانی نباید در سرما و آفتاب قرار بگیرند ، اما اگر شما غالباً رانندگی نمی کنید و یا اگر خودرو خود را برای ماه ها در پارک می گذارید و از آن استفاده نمی کنید ، یک کاور می تواند به طولانی بودن عمر تایرتان کمک کند .
کاور ها اغلب زیبا به نظر نمی رسند ، پس در بازار بیشتر جستجو کنید تا یک مدل جذاب پیدا کنیدثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

هر آنچه که باید درباره فیلتر سوخت ( بنزین ) بدانید !


برای عملکرد مناسب خودرو و موتور نگهداری و سرویس قطعات از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است . برخلاف اکثر قطعات اساسی مانند : لاستیک ها ، گیربکس ، و ... حتماً نام فیلتر سوخت را نشنیده اید ! و فکر می کنید تعمیر و نگهداری آن در اولویت های نگهداری از خودرو نیست !

چرا تایرها را جا به جا کنیم ؟


چرخش لاستیک ها که با الگوهای خاص از جلو به عقب و یا از یک طرف به طرف دیگر تغییر مکان می دهد ، یک عنصر مهم در نگهداری و ایمنی تایر است . در این مقاله به طور دقیق این عملکرد را برای طول عمر لاستیک ها بررسی می کنیم .

آیا خودرو شما برای زمستان آماده است؟


همیشه در فصل سرما و زمستان درصد خرابی خودروها افزایش چشمگیری پیدا می کند . سعی کنید پیش از شروع فصل سرما باتری ، موتور ، سیستم انتقال قدرت ، خطوط ترمز ، فیلترهای هوا و سیستم خنک کننده و گرم کننده را چک کنید

همه آنچه شما باید درباره تعمیر و نگهداری برف پاک کن در زمستان بدانید


برای داشتن یک رانندگی ایمن ، این نکته بسیار مهم است که در همه شرایط آب و هوایی بتوانید دید خوب و واضحی داشته باشید . برف پاک کن خودرو یکی از تجهیزات بسیار مفید ، مهم و ارزان قیمت می باشد که به طرز شگفت انگیزی در تمیز نگه داشتن شیشه جلو و دید شما کمک می کند .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.