آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


با تایرهای مفهومی کمپانی کومهو آشنا شوید
 تایرهای مفهومی کمپانی کومهو

 

شرکت تایرسازی کومهو در کشور کرهٔ جنوبی از دو مدل تایر مفهومی جدید خود به تازگی رونمایی کرد. این گونه که از شواهد پیدا است هر کدام از تایرها برای کاربرد مخصوصی ساخته شده‌اند. تایرهای (Smasher) (سمت چپ تصویر اصلی) همان طور که از اسم آن‌ها پیدا است، برای ایجاد کشش سطحی بیشتر خودروها طراحی شده است.

عملکرد این تایر به گونه‌ای است که برای جلوگیری از لغزش خودرو در شیب‌های تند از صفحات مجهز به مکنده استفاده شده است. علت ساخت این تایرها جهت توانایی عبور از مسیرهایی است که با تایرهای عادی غیر ممکن و آنها را نیز نابود می‌کنند. برای هر کسی ممکن است این سؤال پیش بیاید که نام گذاری این دو محصول بر چه اساسی بوده است؟ پاسخ سؤال اینجا است، اگر اسمشر (Smasher) را به عنوان یک محصول قدرتمند بنامیم، در این صورت باید لقب تایر هوشمند را به سیلنت (Sealant) نیز اعطا کنیم.

با تایرهای مفهومی کمپانی کومهو آشنا شوید

اگر سوراخ کوچکی در تایرهای عادی در روی آن ایجاد شود شما جهت حل این مشکل مجبور به صرف وقت زیادی در تعمیرگاه خواهید شد و اگر در خودروهای مدرن امروزی این مشکل رخ دهد، مشکل دو چندان خواهد شد، زیرا لاستیک زاپاس در خودروهای مدرن وجود ندارد و در این خودروها از لاستیک‌های ران فلت (پنچررو) استفاده می‌کنند که اگر پنچر شود باز هم تا مدت محدود و با سرعت کم قابلیت حرکت را دارند.

سفتی دیوارهٔ این تایرها نسبت به سایر انواع تایرها موضوع دیگری است که باعث کاهش کیفیت سواری با تایرهای ران فلت می‌شود. ولی تایرهای سیلنت (Sealant) این قابلیت را دارند که خود را پس از سوراخ شدن، ترمیم کنند.

با تایرهای مفهومی کمپانی کومهو آشنا شوید

زمانی که در این تایر سوراخی ایجاد شود، به صورت خودکار ماده‌ای ژله مانند سوراخ را پر کرده و باعث عدم کاهش کیفیت سواری و همچنین کاهش خطر رانندگی در اثر پنچر شدن تایر می‌شود و شما می‌توانید به نزدیک‌ترین تعمیرگاه در امنیت کامل و بدون نیاز به تعویض آن مراجعه کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تاثیرات کرونا بر روی غول تولید کننده تایر


میشلن در سه ماهه اول سال 2020 با 8.3 درصد کاهش سود نسبت به سال گذشته روبرو شد.

طراحی و تولید انحصاری لاستیک جدید یوکوهاما برای بنز GLS


یوکوهاما اعلام کرد برای شرکت مرسدس بنز لاستیک های ADVAN Sport V107 را به عنوان تجهیزات اصلی این خودروهای جدید GLS 63 4MATIC + تولید کرده است

کارخانه تایر سازی تراینگل چین


شرکت تایر سازی تراینگل چین دارای چندین کارخانه تولید انواع تایر مانند : تایرهای سواری ، وانت ، اتوبوسی ، کامیون ، باری ، OTR ، تایرهای ماشین آلات سنگین ، کشاورزی ، ساختمان سازی و غیره ... با تجهیزات و فناوری پیشرفته و به روز دنیا است .

کارخانه تایر سازی تراینگل در چین تولیدات خود را آغاز کرد


کارخانه تایر سازی شرکت تراینگل در چین پس از تعطیلی طولانی مدت به دلیل بیماری کوید 19 ، فعالیت خود را از سر گرفت.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.