آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


آِیا استفاده ی ترکیبی از لاستیک(تایر) ها درست است؟
آِیا استفاده ی ترکیبی از لاستیک(تایر) ها درست است؟

به عنوان یک اصل، استفاده ی ترکیبی از لاستیک (تایر) ها کار درستی نمیباشد. لاستیک (تایر)هایی با آج مختلف و یا اندازه های متفاوت باعث ایجاد اختلال در عملکرد خودرو شده و ثبات سیستم را از بین میبرد. به عنوان مثال، رانندگان هرگز نباید لاستیک (تایر) زمستانی را در کنار لاستیک (تایر) تابستانی استفاده کنند. و یا لاستیک های پنچررو را در کنار لاستیک (تایر) های غیر پنچررو استفاده کرد. اصولا کمتر زمانی پیش می آید که بتوان هر چهار لاستیک (تایر) را با هم به طور همزمان تعویض کرد. به همین علت رانندگان باید تصمیم بگیرند میخواهند یک جفت لاستیک (تایر) خود را جایگزین کنند یا تمامی لاستیک (تایر) ها را. تعویض یک لاستیک (تایر) هم که غالبا پیشنهاد نمیشود.

 

اگر در شرایطی بودید که مجبور به تعویض یک لاستیک(تایر) شدید، بدانید که این تنها یک راه حل موقت میباشد. در نتیجه، لاستیک (تایر) نقش خیلی مهمی را در کیفیت رانندگی شما ایفا میکند.پس همیشه سعی در خرید بهترین و مناسب ترین لاستیک (تایر) داشته باشید. حتی توصیه میشود که بهتر است همه ی لاستیک (تایر) ها از یک برند خریداری شوند. چراکه در این صورت تمامی ویژگی های لاستیک (تایر) اعم ازطرح آج، مدل، اندازه، چسبندگی و مشخصه های دیگر یکسان میباشد.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.