آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بهترین لاستیک برای آزرا
آزرا، به عنوان مدلی که نشان «هیوندای» را با خود دارد، خودروی خوبی است. در زمینه تجربه رانندگی، آزرا دارای یک رانندگی منطقی به صورت نرم و کنترل‌ شده است. آزرا یک خودروی راحت، خوش‌ قیافه و مجهز است و می‌تواند یک گزینه قابل‌ پیش‌بینی برای کسانی باشد که بیشتر از آن که به ویژگی درگیر کننده بودن رانندگی در خودرویشان اهمیت بدهند، راحتی و سکوت در هنگام رانندگی برایشان اولویت دارد. این نسخه فول آپشن گفتنی‌های بسیار دارد و با توجه به قیمت خوب خود در مقابل رقیایی چون تویوتا آوالون و نیسان ماکسیما قرار می‌گیرد که با توجه به قیمت از آنها مناسب تر است. در نهایت هیوندای سعی کرده است تا راحتی و نرمی را در کنار قابلیت‌های اسپرت و موتور قوی در اختیار مصرف کننده بگذارد و بازار را از دست رقبای سنتی خود دربیاورد.

لاستیک استاندارد این خودرو در ایران سایز 235/55/17 و  245/45/18 و 245/40/19 در نظر گرفته شده که با توجه به آپشن های مختلف سال ساخت با توجه به رینگ متفاوت می باشد، امکان انتخاب و جایگزینی سایز های پهن تر نیز وجود دارد ولی  انجام این کار خیلی مرسوم نمی باشد. با توجه به تنوع گسترده در سایز این خودرو ممکن نبودن جایگزینی بین سایزهای مختلف توصیه می شود قبل از اقدام به خرید حتما سایزخودرو خود را بررسی نمایید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.