آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


بهترین لاستیک برای آزرا
آزرا، به عنوان مدلی که نشان «هیوندای» را با خود دارد، خودروی خوبی است. در زمینه تجربه رانندگی، آزرا دارای یک رانندگی منطقی به صورت نرم و کنترل‌ شده است. آزرا یک خودروی راحت، خوش‌ قیافه و مجهز است و می‌تواند یک گزینه قابل‌ پیش‌بینی برای کسانی باشد که بیشتر از آن که به ویژگی درگیر کننده بودن رانندگی در خودرویشان اهمیت بدهند، راحتی و سکوت در هنگام رانندگی برایشان اولویت دارد. این نسخه فول آپشن گفتنی‌های بسیار دارد و با توجه به قیمت خوب خود در مقابل رقیایی چون تویوتا آوالون و نیسان ماکسیما قرار می‌گیرد که با توجه به قیمت از آنها مناسب تر است. در نهایت هیوندای سعی کرده است تا راحتی و نرمی را در کنار قابلیت‌های اسپرت و موتور قوی در اختیار مصرف کننده بگذارد و بازار را از دست رقبای سنتی خود دربیاورد.

لاستیک استاندارد این خودرو در ایران سایز 235/55/17 و  245/45/18 و 245/40/19 در نظر گرفته شده که با توجه به آپشن های مختلف سال ساخت با توجه به رینگ متفاوت می باشد، امکان انتخاب و جایگزینی سایز های پهن تر نیز وجود دارد ولی  انجام این کار خیلی مرسوم نمی باشد. با توجه به تنوع گسترده در سایز این خودرو ممکن نبودن جایگزینی بین سایزهای مختلف توصیه می شود قبل از اقدام به خرید حتما سایزخودرو خود را بررسی نمایید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تکنولوژی ساخت زیره کفش توسط میشلن


در سال 2003 میشلن اولین تکنولوژی ساخت زیره های کفش خود را راه اندازی کرد . شباهت بین فن آوری تایر و زیره های کفش ، ارتباط بین کف پاها و زمین زیر آن می باشد .

ژاپن چشم ها را به سمت آسمان می چرخاند ، مسابقه ای برای طراحی خودروهای پرنده در سه سال


دولت ژاپن برنامه های سرمایه گذاری خود را برای توسعه خودروهای پرنده اعلام کرده است. هدف دولت ژاپن در سه سال آینده ( تا سال 2023 ) حل مشکلات جا به جایی با استفاده از خودروهای پرنده برای حمل و نقل مردم در شهرهای بزرگ ، مناطق کوهستانی دشوار و جزایر دورافتاده است.

روح گذشته با انرژی پاک : آزمایشگاه خودرو Zero ، از لندرور برقی کلاسیک خود رونمایی کرد.


تیم طراحی خلاق در آزمایشگاه های خودرو Zero ، از خودروی شاسی بلند لندرور سری 3 کلاسیک که برقی و دوستدار محیط زیست می باشد رونمایی کرد.

تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season جی تی رادیال


جی تی اعلام کرد تایرهای جدید Adventuro HT Highway All Season برای مسافت های طولانی و رانندگی نرم و بی صدا طراحی شده است . این لاستیک مناسب برای انواع خودروهای سواری ، شاسی بلند و وانت می باشد که توسط کمپانی جی تی و با برند GT Radial ارائه می شود .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.