آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


چرا به تعویض و نصب لاستیک در محل نیاز داریم؟!
چرا به تعویض و نصب لاستیک در محل نیاز داریم؟!

فقط کافیست یکی از چهار چرخ ماشینتان پنچر شود تا دیگر نتوانید از آن استفاده کنید. فرقی ندارد که ماشین شما یک خودروی سواری معمولی و ارزان قیمت باشد یا یک شاسی بلند گران قیمت، در هر صورت این لاستیک های ماشین شماست که آن را به حرکت وا میدارد.

تیم هایپرتایر به این نکته واقف است که هر یک از شما عزیزان در طول روز باید به کارهای بسیاری بپردازید که منشا کسب درآمد و امرار معاش و یا ارائه خدمتی ارزشمند به همنوعان است.پس زمانی را که میخواهید به خرید و تعویض لاستیک اختصاص دهید بسیار گرانبها و ذی قیمت است.

هیچکدام از ما دوست نداریم پیش از سفر و در حالی که کارهای زیادی برای انجام داریم وقت و انرژی خود را صرف جستجو و خرید حضوری لاستیک و انتظار برای تعویض آنها در محیطی آلوده و کثیف و پرسر و صدا نماییم در حالی که راه های آسان تری هم در دسترس است.

در دنیای امروز دریافت خدمات بی دغدغه و اصولی در حالی که به انجام امور روزمره خود مشغول هستیم و درست در همان جایی که دلمان میخواهد امکانی کارگشا و لذت بخش است که علاوه بر تامین نیاز ما در آن موضوع خاص باعث میشود تا همزمان به همه ی اموری که به صورت عادی به آن میپرداختیم ادامه دهیم.

تعویض و نصب لاستیک در محل از آن نوع خدماتی است که جای خالی آن در سبد خدمات مختلف خالی به نظر میرسید. مدت هاست که هایپرتایر به این نیاز پاسخی درخور و شایسته شما عزیزان داده است.

بگذارید همانطور که چرخ زندگی تان به چرخش عادی و روزمره ی خود ادامه میدهد، چرخهای اتومبیل تان بی دغدغه در پیش چشمانتان و همانجایی که میخواهید به دست تکنسین های مجرب اولین و تنها شرکت ارائه دهنده ی خدمات نصب لاستیک در محل تعویض شود.

 

آسوده باشید و اطمینان داشته باشید تیم کار آزموده هایپرتایردر ارائه خدمات به شما کوتاهی نخواهد کرد.

برای آشنایی با خدمات نصب هایپرتایر، اینجا کلیک کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

تفاوت بین لاستیک های All-Terrain و Mud-Terrain


ممکن است این سخت ترین تصمیمی باشد که هر یک از علاقه مندان به آفرود با آن روبرو شوند ، اینکه آیا با لاستیک All-Terrain یا Mud-Terrain به سفر و آفرود بروند ؟ آنها با انتخاب این تایرها نگران مسیرهای سنگی ، ناهموار و گل آلود نخواهند بود و کسانی که به آفرود می روند به شما خواهند گفت که تایر مناسب می تواند یک خاطره خوب در مسیر و یا یک کابوس برای شما بسازد .

رونمایی هانکوک از تایر زمستانی


شرکت هانکوک در حال به روز رسانی لاستیک زمستانی UHP خود با تایر زمستانه i * cept evo 3 جدید برای خودروهای سواری و تایر زمستانه i * cept evo 3 X برای خودروهای شاسی بلند است. این طراحی جدید نه تنها بر تغییر شرایط آب و هوایی در اروپا ، بلکه بر روی الزامات خودروهای هیبریدی و برقی متمرکز است .

شورولت جدید ، هانکوک به پا می کند


هانکوک با تایر تمام فصل Kinergy GT (H436) ، تامین کننده تجهیزات اصلی خودرو جدید شورولت را با نام Trailblazer شد . این تایر تمام فصل ، مناسب برای کراس اوور است و برای رانندگی در مناطق و شرایط مختلف جاده ای طراحی شده است.

خودرو افسانه ای Volvo P1800 دهه 1960 توسط مسابقات Cyan دوباره متولد شد


خودرو افسانه ای ولوو P1800 محبوب برای اولین بار در دهه 1960 طراحی و تولید شد . به تازگی این خودرو متوسط مسابقات جهانی اتومبیلرانی Cyan مجددا طراحی شده است ، Volvo P1800 فیروزه ای جدید تفسیری از دنیای مدرن است.

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.