آیا از حذف کردن این آیتم اطمینان دارید؟

جستجو و انتخاب


برند پیرلی
برند پیرلی

پیرلی یک شرکت چند ملیتی مستقر در میلان ایتالیا میباشد. این شرکت تحت نظر شرکت چینی کمچاینا کار خود را آغاز کرد. این شرکت چینی یکی ازبزرگترین حامیان تولیدکنندگان لاستیک (تایر) های بریجستون، گودییر و میشلین میباشد.

پیرلی فعالیت اصلی خودرو را از مسابقات ورزشی در سال 1907 آغاز نمود. این شرکت در حال حاضریکی از تولیدکنندگان اصلی لاستیک(تایر) محسوب میشود. شرکت پیرلی حامی مالی اصلی باشگاه فوتبال اینتر میلان است. تقویم پیرلی بسیار مشهور میباشد. پیرلی در سال 1964 از عکاسان به نام و مشهور دعوت به عمل آورد و تقویم پیرلی را منتشر کرد. این تقویم به صورت سالانه منتشر میشود. در سال 2002 این شرکت شروع به برند سازی در محصولاتی مثل ساعت، لباس و عینک کرد.

امروزه نام برند پیرلی را بیشتر در مسابقات رالی و فرمول یک میتوان مشاهده کرد چراکه اکثرا این برند اسپانسر این قبیل مسابقات میشود. طبق آخرین آماری که مربوط به سال 2016 میباشد، پیرلی رتبه ی پنجم را در این صنعت به خود اختصاص داده است.

جهت دیدن رتبه بندی جهانی برندهای صنعت لاستیک اینجا کلیک کنید.ثبت نظر

نظرات خود را در بخش ذیل وارد نمایید.

کرونا ، گودیر را هم به چالش کشید !


گودیر آینده ای را برای رانندگان تصور می کند که دیگر هنگام آسیب مجبور به تعویض لاستیک خود نیستند . بلکه در چنین شرایطی لاستیک ها بتوانند خود را ترمیم کنند.

لاستیک های هوشمند گودیر


شرکت تایر و لاستیک گودیر اخیراً نزدیک به 5 میلیون کیلومتر آزمایش بر روی جاده ها و آزمایشات میدانی از مشتریان با لاستیک های متصل انجام داده است . لاستیک های متصل – لاستیک هایی هستند که سنسورهای تعبیه شده دارند و قادر به اعلام شرایط لاستیک و خودرو به راننده می باشند .

راه اندازی مرکز جا به جایی و حمل ونقل شهری هوشمند


شرکت فناوری کانتینتال در جهت ایجاد شهرهای امن تر و هوشمند تر قدم بزرگی را برداشته است . این شرکت یک مرکز جا به جایی و حمل و نقل شهری هوشمند در ابرن هیلز ، میشیگان راه اندازی کرده است.

طراحی جدید میشلن برای خوروهای گلف و چمن زنی


میشلن امریکای شمالی ، تایرهای جدید X Tweel Turf Comfort را برای خودرو های گلف ، چرخ دستی های گلف و ماشین های چمن زنی معرفی کرد .

ارسال اطلاعیه در هنگام موجودی

اطلاع از طریق دریافت پست الکترونیکی
اطلاع از طریق دریافت پیامک
جهت دریافت اطلاعیه از موجود شدن کالا، میتوانید با فعال سازی موراد فوق، از موجود شدن کالای مد نظر مطلع شوید !

ثبت نام در هایپرتایر


با قوانین و شرایط حریم خصوصی هایپرتایر موافقم.


دارای حساب کاربری در هایپرتایر هستید ؟ وارد شوید

بازیابی رمز عبور


تغییر رمز عبور


تایید حساب کاربری


کد ارسال شده به شماره خود را جهت فعالسازی حساب کاربری وارد نمایید.